היומן

נראה שסביבנו אנו מדברות כל הזמן על העצמה, על לסלוח לעצמנו על חוסר השלמות, על לאהוב את עצמנו יותר, על להכניס יותר חשיבה חיובית וכל מה שעושה לנו טוב. החודש עם תחילתה של השנה האזרחית, ותחושות ההתחדשות המציפות את כולנו, בואו נכין לעצמנו תזכורת תמידית לכמה אנחנו נהדרות, נהפוך את היומן האישי שלנו לייחודי, ע"י עטיפתו בבד, כך הוא תמיד יזכיר לנו מה אנחנו רוצות להיות בשנת 2016.

כשהיומן שלך כרוך ומוכן, נסי להוסיף בו תזכורות לעצמך, על שאת רוצה להיות יותר בריאה, יותר קלילה, להיות נוכחת בכל דבר שאת עושה, לנשום יותר, ולהזכיר לעצמך שאת חזקה.

למדריך המצולם:

צילום: נועלו עיצוב רגעים

אהבתן? עוד מהטוב הזה בסדנאות "עולמה של אלכסה"

אורית, 37, היתה הבעלים של קליניקה לטיפולי גוף ונפש בת"א בבעלותה. כשנולדה ביתה אלכס, היא התקשתה להתעלם מהיצירתיות שרצתה לפרוץ החוצה וכך החלה, צעד אחר צעד, לייבא בדים מחו"ל. ללא ידע בתפירה ועם המון תשוקה לעולם הטקסטיל, לצבעוניות, לדוגמאות וליצירה עצמה, היא כיום בעלת "עולמה של אלכסה" בוטיק לפריטים שהיא יוצרת בעבודת יד, ובית של סדנאות יצירה D.I.Y  לנשים באשר הן. מידי שבוע מתקיימות בבוטיק סדנאות לאימהות בחופשת לידה שמגיעות עם התינוקות, מתפנקות במטעמים תוצרת בית, יש מטפלת צמודה ומרחב מתאים לקטנטנים, ומתקיימות גם סדנאות לסבתות מגניבות. בסדנאות הן יוצרות בעבודת יד פריטים משלימים לבית, לחדר הילדים, צעצועים, מתנות מותאמות גיל, עציצים, שרשראות שם, מובייל חיות, גרילנדת אורות, והן גם מרוויחות מעגל נשי, זמן איכות יקר ערך ומרחב יצירתי ליצור מה שנרצה ואיך שנרצה. בבוטיק תוכלו למצוא: מגיני ראש ארוכים ומדליקים, מצעים למיטת תינוק ומעבר, בובות ענק רכות, כריות בכל מיני גדלים, סינרי מטבח ועוד.  עולמה של אלכסה בפייסבוק