9 החלטות ל 2016 טובה יותר

לשדרג את מראה הבית

יהיה כל כך הרבה יותר נעים אם הבית יהיה מקום שכיף לחזור אליו. טיפים קטנים יכולים לתת לך בדיוק את התחושה הנעימה הזו ורובם במחירים שווי כיס לכולם. שאפי למקסימום שידרוג במינימום הוצאה. 

לבלות יותר עם חברות

במרוץ היום-יומי אנו מתקשות לתאם מפגש ביום שבו כולן פנויות, ואם כבר מצאנו כזה יום מיוחד, עכשיו בואי גייסי זמן וכוחות "להתגנדר" ליציאה בסוף היום כשכל מה שבא לך, סביר להניח, זה לנחות על הספה, להרים רגליים ומקסימום לשתות כוס קפה. בילוי טרנדי, המשלב חוויה קולינרית ברמה גבוהה, ואלכוהול משובח, קרוב לוודאי, ישנה את כל התמונה, יעורר בכן מוטיבציה והוא זה שסופית, יוציא אתכן מהבית.

לקדם את העסק עליו תמיד חלמת

איך מוותרים על עבודה מוכרת, המציעה לצידה בדרך כלל גם שכר וביטחון? קיים אתגר בדבר, כבר ממועד קבלת ההחלטה, אתגר ההכרזה עליה, והיציאה לדרך החדשה. אם את בעומקה של קריירה, ומחוייבת לתפקיד תובעני, ומרגישה כי את צריכה לחשב מסלול מחדש, איך עושים זאת? איך כאימא תצליחי לעשות RESTART בחייך המקצועיים? 

להישאר מעודכנת אופנתית

הבדים, הגזרות, החתכים, הצבעים והמוטיבים שנצפו על מיטב מסלולי האופנה, מלמדים אותנו על הטרנדים האופנתיים שהם בגדר חובה העונה. אז את מה ואת מי את חייבת להכיר? מאילו מהם תשאבי השראה? ומי הם הפריטים שבדרכם לתפוס מקום בארון הפרטי שלך? 

190b7b_3d8bb5adc8524d50b6744a3614072ec8.png

לשמור על שגרת טיפוח

לקום בבוקר, לשלוח לביה"ס, לשים מכונה, לצאת לעבודה, להתעצבן על הקולגות בעבודה, לקבל מביה"ס, לחזור מהעבודה, לקחת לחוג קראטה, להחזיר מחוג בלט, ארוחת ערב, לשים במייבש, לשים במדיח, להוציא מהמייבש, מסיבת כיתה, מפגש כיתה. נכון, זה לעולם לא נגמר, ובתוך המרדף האינסופי הזה, איך אנחנו גם אמורות להיראות רעננות, זוהרות, חייכניות ו...שפויות? זמן הוא מוצר מותרות יקר, ובדרך כלל הוא פשוט חסר במלאי. האם בכלל אפשרי לשמור על שגרת טיפוח בתוך שגרה כה שוחקת ועמוסה? טיפוח יומיומי חשוב בכל גיל ובכל שלב בחיים, עור הפנים דורש התייחסות והשקעה, ובל נמעיט בערכה של התחושה הטובה כשאת מסודרת ורעננה במשך היום. למרות ועל אף כל המחויבויות שלנו כאימהות עסוקות, זה בהחלט אפשרי. איך? חוסכים ומאלתרים, בעזרתם האדיבה של כמה טיפים, טריקים ומוצרים מעגלי פינות.

לבנות קפסולת מלתחה חכמה

לרוב אין קשר כלל בין יציאה למסע קניות ובין צורך ממשי, תסכימו כי לרוב, מסע קניות קשור לדחף רגעי, תשוקה, הנובעים משינויים במצב הרוח, וכמובן משינויי מזג האוויר. זה האחרון, מזמן לצידו גם את צמד המילים סוף-עונה, משום מה, כשאותו צמד מילים מתנוסס בגאווה על חלון הראווה של חנות הבגדים האהובה עלינו, נוצרת אוטומטית התניה בין אושר לכרטיס האשראי. פריטי סוף עונה הם "פריטי אושר", לכולנו בארון יש כאלו, פריטים שיכולנו להישבע כשקנינו אותם שהם הם הקניה הכי שווה שעשינו, אך משום מה הם נותרו בארון כלעומת שנרכשו ולא נוצלו עד לרגעים אלו ממש. אם גם אתן מזדהות עם התסריט, תשמחו להכיר קונספט אופנתי חדש שלאחרונה תופס תאוצה ועשוי לסייע לכל חובבת אופנה, ולא רק לה, לסגל הרגלי קנייה נכונים ומאורגנים יותר, וכך גם לחסוך זמן וכסף מיותר. מדובר בטרנד חדש שכובש את עולם האופנה, המתייחס למינימליזם אופנתי וקרוי בשם האטרקטיבי "קפסולת מלתחה".

לעשות זאת בעצמך

טפחי את היצירתיות שבך, וצרי לפחות פעם בחודש פריט שכולו שלך, שלל מדריכי DIY מחכים לך ברשת, ובמדור.

 לאמץ שגרת חיים בריאה

מלבד הסיבות הידועות והברורות, כאימא, אורח חיים בריא הוא לא רק עבורך, הוא עבור כל בני הבית. כשאת חיה בריא, כולם מצטרפים, ובדיוק כמו להשקיע בלימודים, בחינוך, גם הקניית הרגלי אורח חיים בריא היא לא פיקניק, אבל היא חלק מהתפקיד שלנו כהורים. את מהווה דוגמה, מה שאת תאכלי הם יאכלו, הרגלים שאת תאמצי גם הם יאמצו. הרגלים חדשים זה עניין לא פשוט, אין קסמים. אימוץ אורח חיים בריא ופעילות גופנית דומה לזוגיות, או לריקוד עם הגוף, כמו בזוגיות, הוא יגיד את שלו ואת את שלך, אבל בסוף חייבים לעבוד יחד בהרמוניה, אל תכפי עליו, אל תאמללי אותו, ואל תתעמרי בו, אהבי אותו, טפחי אותו, שימי אותו בראש סדרי העדיפויות שלך, ולעולם אל תזניחי. לפני שניגש לפרקטיקה, זכרי שאנחנו לא מושלמות, לכן אם קרה ואיבדת את הדרך, תמיד תוכלי לשוב אליה, חזרי והעניקי לגופך את הצרכים שלו.

להישאר מעודכנת

כשאין לך זמן לפתוח את כל המגזינים, ובגלל שלא כל מגזין דובר את השפה, הישארי איתנו, וגלי את כל מה שחשוב, כל מה שטרנדי, כל מה שמעניין ומהנה, שרק IMA HOT מבינות.

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@