Queen T

Queen T

QUEEN T

היא איתנו מיום היוולדנו, והיא תישאר איתנו עוד הרבה. הטי-שירט, או בעברית 'חולצת הקמץ', אחד מפריטי החובה הקלאסיים והעל-זמניים של כל אחד ואחת מאיתנו. הקדשנו לה יום צילומים מיוחד, וניסינו להבין יחד עם מלכת הטי-שירטס והסטייל האורבני, מעצבת המותג MIA_P, מעיין אשל-פתאו, למה טי-שירט?

צילום: אורטל אקרמן

קיץ

אחת הסיבות לכך שחולצת הטי תמיד תישאר מלכת המלתחה, היא הסיבה הראשונית והבסיסית "90% מהזמן בארץ זה קיץ" מסבירה מעיין "טריקו דק, רחוק מהגוף בשילוב שרוול קצר לרוב נותן מענה מדוייק לתנאי מזג האוויר".

לא אוהבות להתאמץ

"אנחנו לא אוהבות להתאמץ" אומרת מעיין "את לא 'זורקת על עצמך' חליפה, את לא 'זורקת על עצמך' שמלת משי, או עקבים או מכנסים מחוייטים. לעומת זאת טי-שירט כן, זה מהיר, זה קל, זה נוח, וזה עובד לכל מקום- בעבודה, בבית, ביום ובערב, תלוי כמובן עם מה משלבים".

IT MOM

את מעיין אשל פתאו (26) הכרתן כשכיכבה אצלנו במדור IT MOM, היא כבשה אותנו וגם אתכן הקוראות מסתבר עם הסטייל הנונשלנטי, והבלונד הבוהק, מראה שמזכיר מחוזות ממעבר לים. מעבר לעובדה שהיא IT MOM במלוא מובן הביטוי, היא גם נשואה ליהונתן, אימא למיה הכמעט בת שנתיים, והיא גם מעצבת המותג MIA_P.

MIA P

למותג MIA_P אין עדין שום פורמט רשמי שהוא פועל בו מלבד האינסטגרם, זה משהו מאוד אינטימי, וכשמעיין מדברת על המותג, ניכר כי היא מדברת מהלב ומהבטן, משם היא גם יוצרת. "את MIA_P הקמתי מתוך אהבה מאוד מאוד עמוקה לאופנה. אני לא אוהבת לחשוף את עצמי ולהציג את עצמי בפני הסביבה, ובגיל מאוד צעיר הבנתי שקל לי להתבטא ו'לספר על עצמי' דרך מה שאני לובשת. בערך בגיל 15 שמתי לב שצורת הלבוש שלי מעוררת עניין יוצא דופן, ומשמשת לי ככלי להעברת מסרים ולבידול וייחודיות".

MIA

השם של המותג קשור איך לא, לטוענת לכתר, ביתה של מעיין, מיה בת השנתיים כמעט, שממש כמו אימה מציגה סטייל אורבני משובח, הכולל הרבה ג'ינס, שחור-לבן, ואפילו סניקרס פצפוניות אייקוניות. 

מיה לובשת:

מכנסיים- TULIBERT טוליברט

נעלי אולסטר- מבוטיק MIZU רמת השרון

מעיין לובשת:

חצאית MIA_P להשיג ב"תמרינדי" רמת השרון, וב"ברנדיז" קניון רמת אביב, בהזמנה 0504445693

טי שירט- DON'T TELL MAMA

ג'קט- Addict o.n רמת השרון

נעליים בעבודת יד- 2 poliG Art דיזינגוף סנטר, בוטיק המעצבים

 

'מכוער' ו'מלוכלך'

"הקולקציה של MIA_P שואבת השראה מכל מה שאני אוהבת שרוב האנשים יתפסו אולי כ'מכוער' ו'מלוכלך' בסביבה עירונית, רחוב, רעש, פיח, אספלט, עשן, בטון, פיגומים. זה בא לידי ביטוי בצבעים, הקולקציה מורכבת מאפור, שחור ולבן, והדפסים, כשמנגד עומדים בדים רכים וטבעיים, גזרות משוחררות עם גימורים 'לא מושלמים' גזורים וקרועים."

כחול לבן

אין לה הכשרה פורמלית כמעצבת, אך היא ניחנה באינטואיציה חדה ותשוקה לדבר. "לגזרות הגעתי מתוך ניסיון להגיע לעמק השווה בין גזרות מוכרות שמציעות הרשתות, לגזרות המורכבות שמציעים המעצבים המקומיים ומותגי היבוא" מסבירה מעיין "הייצור הוא 100% בארץ ובעבודת יד. הבדים מיוצרים בארץ, אני עובדת עם תופרות ישראליות שתופרות ביד פריט פריט, וגם את ההדפסים אני עושה בעצמי בעבודת יד".

מעיין לובשת:

גופיה- MIA_P להשיג ב"תמרינדי" רמת השרון, ב"ברנדיז" קניון רמת אביב, בהזמנה 0504445693

מגפון- Addict o.n רמת השרון

הגר טהר לב, 41, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@