Tamar Marcovitz היא בת 36 אמא לתאומות קסומות, חיה עם מיקי (41) ושלושת הילדים המטריפים שלו בכפר שמריהו. היא סיימה תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה ביחסים בינלאומיים בגיל 23 ומיד אחר כך החלה בהשלמות לתואר שני בפסיכולוגיה, אבל כמו כל הדברים הטובים שקורים במקרה ובלי תכנון התגלגלה בטעות ללימודי החוץ של שנקר לקורס הסטיילינג הראשון שהתקיים בארץ והשאר היסטוריה " כל כך הוקסמתי מהסטיילינג, למרות שהרגשתי מאוד זרה בתעשייה ובעיסוק, והייתי נחושה לעסוק באופנה למחייתי " היא מספרת. עם הרבה אסרטיביות, התמדה ונחישות " וגם עור של פיל " לדבריה, הצליחה לפלס את הדרך לקריירה ענפה באופנה, סטיילינג במגזינים ועבור החברות המובילות בארץ, ייעוץ בקניינות, הלבשה בפרסומות ובטלוויזיה ביניהן בתכנית הקאלט "רמזור", וכתיבה עיתונאית על אופנה במשך שנים במגזין ' את'  ובאתר 'וואלה' עד היום. בשנה האחרונה עזבה את הסביבה הנוחה והמוגנת של עיתונות האופנה והגשימה את החלום האולטימטיבי שלה, עיצוב אופנה. " אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה בכל תחום אפשרי באופנה אני מרגישה שזו ההתפתחות הטבעית, לי לפחות " היא מציינת. לאחר התנסות בשתי קולקציות במהדורה מוגבלת שזכו להצלחה בבוטיקים מובילים, משיקה לראשונה  תמר מרקוביץ'   מותג הנושא את שמה וקולקציה מלאה. היום היא פותחת את הארון שלה, ועונה על השאלון הזהה שלנו.   

 

  
    
   
     
     
       
         
       
     

     
      
       "לעולם אל תאמרי לעולם לא" תמר מרקוביץ' 
      
     

     
   
    
  

 


   הפריט שאני הכי מחוברת אליו רגשית/שיש מאחוריו סיפור מעניין  יש לי משהו עם גזרת חלוק, גזרה רפויה, עם קשירה במותן, שעובד גם פתוח וגם סגור. הצללית שנוצרת ממנו, הורסטיליות שלו, ובעיקר משהו מאוד נינוח ונשי שעושה לי את זה מאוד. אף פעם לא הבנתי שזה ״הקטע״ שלי עד שהתחלתי לעצב.  לעולם לא אלבש  לעולם אל תאמרי לעולם לא. במיוחד עם אופנה. אבל ככל שאני מתבגרת אני לובשת ככלל הרבה פחות בגדים שלא נוחים לי.   

 

  
    
   
     
     
       
         
       
     

     
      
       "רק בגדים ששווה לקום בשבילם בבוקר" תמר מרקוביץ' 
      
     

     
   
    
  

 


   חולשה אופנתית  ש ק ו ף. אני מאוד מאוד אוהבת את החולמניות הרומנטית שיש בכל מיני בדי שיפון, כותנה ומשי רכים ורחוקים מהגוף, שיש בהם שקיפות שרומזת על קווי המתאר שלו . האתגר האמיתי הוא באמת מה ללבוש מתחת ובמהלך שנותיי כסטייליסטית פיתחתי אובססיה גם לביגוד תחתון משלים, שלא מכביד על הביגוד העדין הזה.  עצת שופינג טובה  נסי לקנות (וללבוש) רק בגדים ששווה לקום בשבילם בבוקר. החיים שלנו כאמהות ב2016 הם כל כך רצופי אתגרים, עייפות, מאבקים ובמיוחד מלחמה נגד השעון, ולי בכל אופן ממש קשה לקום מספיק מוקדם בבוקר כדי להספיק את הכל. כשמחכה לי בגד שווה שאני כבר מתה ללבוש מחוץ לשמיכה העניין הופך לקל בהרבה. כשאת נמצאת מול הקופה בפעם הבאה תשאלי את עצמך אם לבגד הזה יש את האיכות הזו.  פריט חובה בארון של כל אימא פאשניסטה  כל דבר שיזכיר לה כמה היא עמוקה, שלמה ולוהטת יותר מאז שהיא אמא. זה יכול להיות כל סוג של פריט, החל מג׳ינס וכלה בהלבשה תחתונה. אבל כשאת יוצאת עם האיש שלך (או אולי עם האישה שלך, או לדייט עם מי שאולי יהיה האיש שלך) את צריכה ללבוש משהו שמרים לך ומרים אותך ומזכיר לך שלא משנה אם הוספת קילו או צלוליט או עשרים (אלף) שערות לבנות- את הרבה יותר יפה מאז.   

 

  
    
   
     
     
       
         
       
     

     
      
        "למי יש זמן למשהו אחר?" תמר מרקוביץ' על  קניות אונליין  
      
     

     
   
    
  

 


   כמה בארון?  זוגות נעליים - יותר מדי  זוגות משקפי שמש - יותר מדי  זוגות ג'ינס - פחות מדי  הפריט הכי ישן בארון  חולצת אריג שקניתי ב מנגו בשנה שהם פתחו (כן כן, 18 שנה). והיא עדיין רלוונטית ואני עדיין לובשת אותה פעם בעונה בערך. בתקופה ההיא חווית הקנייה שהרשתות הזרות הביאו איתן לארץ הפכה את הענף ב180 מעלות, וזה היה הפריט הראשון בחיי שארזו לי בנייר משי והכניסו לשקית ממותגת.   הפריט הכי יקר בארון  שמלה מצמר קשמיר של מקס מארה .  קניות אונליין כן או לא?  בארווווור שכן. למי יש זמן למשהו אחר?   

 

  
    
   
     
     
       
         
       
     

     
      
       "מאוד אוהבת את  קלואה" תמר מרקוביץ'  
      
     

     
   
    
  

 


   צבע אהוב  תכלת פלדה  רשת/ מותג/ מעצב/ת אהובים בארץ או בחו"ל  מאוד אוהבת את קלואה .  פריט אחד שהיתי לוקחת לאי בודד  אני מסרבת להאמין שאני אומרת את זה אבל האייפון שלי! יחסי אהבה שנאה עם המכשיר הקטן והכאוטי הזה.  ספר מומלץ  'קיצור תולדות האנושות' של יובל נח הררי . משהו בפרופורציות שהספר הזה מכניס אותך אליו לא רק דיבר אליי אלא משמש לי כר נחיתה בכל פעם שאני חושבת שהלחץ בחיים עומד להכריע אותי.  סרט מומלץ  כאוטיק אנה (או ' סערת החושים של אנה' ). סרט ספרדי עשיר וחכם מז׳אנר האינדי.   

 

  
    
   
     
     
       
         
       
     

     
      
       תמר מרקוביץ' 
      
     

     
   
    
  

 


   בילוי מועדף בשעות הפנאי  לאכול ארוחת ערב עם בן הזוג שלי וכל חמשת הילדים שלנו.  יעד לחופשה המושלמת  זנזיבר  עונה האהובה בשנה  אביב   

 

  
    
   
     
     
       
         
       
     

     
      
       "הוא חינך אותי שאני יכולה לעשות כל מה שאני ארצה" תמר מרקוביץ' על הדמות הנערצת וההשראה שלה 
      
     

     
   
    
  

 


   דמות נערצת/השראה  אבא שלי, האיש והאגדה. אבא שלי היה רב חובל, מתאגרף מקצועי, ובגיל 50 הפך גם לעורך דין . מעבר לזה שהוא האדם הכי חכם שהכרתי, הוא מלא באצילות ומוסר ויושרה. הוא חינך אותי שאני יכולה לעשות כל מה שאני ארצה, להצטיין לשאוף ולהשיג, אבל אף פעם לא על חשבון הערך הבסיסי שלי כאדם- כבוד לעצמי וכבוד לכל מה ומי שסובב אותי.      תמר מרקוביץ' קולקציית חורף 2016-17   


 

 


 
  
  
   

    
     
       
       
          
       

       
        
       
     
     
    

    

    

   

    
     
       
       
          
       

       
        
       
     
     
    

    

    

   

    
     
       
       
          
       

       
        
       
     
     
    

    

    

   

    
     
       
       
          
       

       
        
       
     
     
    

    

    

   

    
     
       
       
          
       

       
        
       
     
     
    

    

    

   

    
     
       
       
          
       

       
        
       
     
     
    

    

    

   

    
     
       
       
          
       

       
        
       
     
     
    

    

    

   
  
  

 
   
  
   
     
      
      
     
   
  
    
 

 


 

   
   

    
      
    

    

   

    
      
    

    

   

    
      
    

    

   

    
      
    

    

   

    
      
    

    

   

    
      
    

    

   

    
      
    

    

   
   

 

   להשיג בסטודיו תמר מרקוביץ', רוחמה 9, תל אביב. אתר  Tamarcovitz.com . טלפון: 054-4333017     
 
	 אהבת את הכתבה? הצטרפי אלינו לעוד 
                                                        

Tamar Marcovitz

היא בת 36 אמא לתאומות קסומות, חיה עם מיקי (41) ושלושת הילדים המטריפים שלו בכפר שמריהו. היא סיימה תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה ביחסים בינלאומיים בגיל 23 ומיד אחר כך החלה בהשלמות לתואר שני בפסיכולוגיה, אבל כמו כל הדברים הטובים שקורים במקרה ובלי תכנון התגלגלה בטעות ללימודי החוץ של שנקר לקורס הסטיילינג הראשון שהתקיים בארץ והשאר היסטוריה "כל כך הוקסמתי מהסטיילינג, למרות שהרגשתי מאוד זרה בתעשייה ובעיסוק, והייתי נחושה לעסוק באופנה למחייתי" היא מספרת. עם הרבה אסרטיביות, התמדה ונחישות "וגם עור של פיל" לדבריה, הצליחה לפלס את הדרך לקריירה ענפה באופנה, סטיילינג במגזינים ועבור החברות המובילות בארץ, ייעוץ בקניינות, הלבשה בפרסומות ובטלוויזיה ביניהן בתכנית הקאלט "רמזור", וכתיבה עיתונאית על אופנה במשך שנים במגזין 'את' ובאתר 'וואלה' עד היום. בשנה האחרונה עזבה את הסביבה הנוחה והמוגנת של עיתונות האופנה והגשימה את החלום האולטימטיבי שלה, עיצוב אופנה. "אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה בכל תחום אפשרי באופנה אני מרגישה שזו ההתפתחות הטבעית, לי לפחות" היא מציינת. לאחר התנסות בשתי קולקציות במהדורה מוגבלת שזכו להצלחה בבוטיקים מובילים, משיקה לראשונה תמר מרקוביץ' מותג הנושא את שמה וקולקציה מלאה. היום היא פותחת את הארון שלה, ועונה על השאלון הזהה שלנו.

"לעולם אל תאמרי לעולם לא" תמר מרקוביץ'

"לעולם אל תאמרי לעולם לא" תמר מרקוביץ'

הפריט שאני הכי מחוברת אליו רגשית/שיש מאחוריו סיפור מעניין

יש לי משהו עם גזרת חלוק, גזרה רפויה, עם קשירה במותן, שעובד גם פתוח וגם סגור. הצללית שנוצרת ממנו, הורסטיליות שלו, ובעיקר משהו מאוד נינוח ונשי שעושה לי את זה מאוד. אף פעם לא הבנתי שזה ״הקטע״ שלי עד שהתחלתי לעצב.

לעולם לא אלבש

לעולם אל תאמרי לעולם לא. במיוחד עם אופנה. אבל ככל שאני מתבגרת אני לובשת ככלל הרבה פחות בגדים שלא נוחים לי.

"רק בגדים ששווה לקום בשבילם בבוקר" תמר מרקוביץ'

"רק בגדים ששווה לקום בשבילם בבוקר" תמר מרקוביץ'

חולשה אופנתית

ש ק ו ף. אני מאוד מאוד אוהבת את החולמניות הרומנטית שיש בכל מיני בדי שיפון, כותנה ומשי רכים ורחוקים מהגוף, שיש בהם שקיפות שרומזת על קווי המתאר שלו . האתגר האמיתי הוא באמת מה ללבוש מתחת ובמהלך שנותיי כסטייליסטית פיתחתי אובססיה גם לביגוד תחתון משלים, שלא מכביד על הביגוד העדין הזה.

עצת שופינג טובה

נסי לקנות (וללבוש) רק בגדים ששווה לקום בשבילם בבוקר. החיים שלנו כאמהות ב2016 הם כל כך רצופי אתגרים, עייפות, מאבקים ובמיוחד מלחמה נגד השעון, ולי בכל אופן ממש קשה לקום מספיק מוקדם בבוקר כדי להספיק את הכל. כשמחכה לי בגד שווה שאני כבר מתה ללבוש מחוץ לשמיכה העניין הופך לקל בהרבה. כשאת נמצאת מול הקופה בפעם הבאה תשאלי את עצמך אם לבגד הזה יש את האיכות הזו.

פריט חובה בארון של כל אימא פאשניסטה

כל דבר שיזכיר לה כמה היא עמוקה, שלמה ולוהטת יותר מאז שהיא אמא. זה יכול להיות כל סוג של פריט, החל מג׳ינס וכלה בהלבשה תחתונה. אבל כשאת יוצאת עם האיש שלך (או אולי עם האישה שלך, או לדייט עם מי שאולי יהיה האיש שלך) את צריכה ללבוש משהו שמרים לך ומרים אותך ומזכיר לך שלא משנה אם הוספת קילו או צלוליט או עשרים (אלף) שערות לבנות- את הרבה יותר יפה מאז.

 "למי יש זמן למשהו אחר?" תמר מרקוביץ' על  קניות אונליין

 "למי יש זמן למשהו אחר?" תמר מרקוביץ' על קניות אונליין

כמה בארון?

זוגות נעליים- יותר מדי

זוגות משקפי שמש- יותר מדי

זוגות ג'ינס- פחות מדי

הפריט הכי ישן בארון

חולצת אריג שקניתי במנגו בשנה שהם פתחו (כן כן, 18 שנה). והיא עדיין רלוונטית ואני עדיין לובשת אותה פעם בעונה בערך. בתקופה ההיא חווית הקנייה שהרשתות הזרות הביאו איתן לארץ הפכה את הענף ב180 מעלות, וזה היה הפריט הראשון בחיי שארזו לי בנייר משי והכניסו לשקית ממותגת. 

הפריט הכי יקר בארון

שמלה מצמר קשמיר של מקס מארה.

קניות אונליין כן או לא?

בארווווור שכן. למי יש זמן למשהו אחר?

"מאוד אוהבת את  קלואה" תמר מרקוביץ'

"מאוד אוהבת את קלואה" תמר מרקוביץ'

צבע אהוב

תכלת פלדה

רשת/ מותג/ מעצב/ת אהובים בארץ או בחו"ל

מאוד אוהבת את קלואה.

פריט אחד שהיתי לוקחת לאי בודד

אני מסרבת להאמין שאני אומרת את זה אבל האייפון שלי! יחסי אהבה שנאה עם המכשיר הקטן והכאוטי הזה.

ספר מומלץ

'קיצור תולדות האנושות' של יובל נח הררי. משהו בפרופורציות שהספר הזה מכניס אותך אליו לא רק דיבר אליי אלא משמש לי כר נחיתה בכל פעם שאני חושבת שהלחץ בחיים עומד להכריע אותי.

סרט מומלץ

כאוטיק אנה (או 'סערת החושים של אנה'). סרט ספרדי עשיר וחכם מז׳אנר האינדי.

תמר מרקוביץ'

תמר מרקוביץ'

בילוי מועדף בשעות הפנאי

לאכול ארוחת ערב עם בן הזוג שלי וכל חמשת הילדים שלנו.

יעד לחופשה המושלמת

זנזיבר

עונה האהובה בשנה

אביב

"הוא חינך אותי שאני יכולה לעשות כל מה שאני ארצה" תמר מרקוביץ' על הדמות הנערצת וההשראה שלה

"הוא חינך אותי שאני יכולה לעשות כל מה שאני ארצה" תמר מרקוביץ' על הדמות הנערצת וההשראה שלה

דמות נערצת/השראה

אבא שלי, האיש והאגדה. אבא שלי היה רב חובל, מתאגרף מקצועי, ובגיל 50 הפך גם לעורך דין . מעבר לזה שהוא האדם הכי חכם שהכרתי, הוא מלא באצילות ומוסר ויושרה. הוא חינך אותי שאני יכולה לעשות כל מה שאני ארצה, להצטיין לשאוף ולהשיג, אבל אף פעם לא על חשבון הערך הבסיסי שלי כאדם- כבוד לעצמי וכבוד לכל מה ומי שסובב אותי.


תמר מרקוביץ' קולקציית חורף 2016-17

להשיג בסטודיו תמר מרקוביץ', רוחמה 9, תל אביב. אתר Tamarcovitz.com. טלפון: 054-4333017


                                                     

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@