ימים לבנים

היא משמינה, אסור ללבוש אותה לחתונה, היא לא מתאימה לכל אירוע, כל אלו ועוד נאמרו עליה, על השמלה הלבנה. כמובן שהמדובר בדעות קדומות שאין להן כל קשר למציאות האופנתית של ימינו,  שהרי מיטב המעצבים ובתי האופנה משלבים אותה בכל קולקציה, ויש אשר עיצבו קולקציות שלמות בהשראתה, כך גם פאשניסטות בעלות שם עולמי, בלוגריות ומובילות דעה הוכיחו כבר שמדובר בלא אחר מאשר פריט חובה.  לרגל הקיץ ופריחתן של השמלות והקולקציות הלבנות, בחרנו 10 שמלות צחות שיעניקו לך השראה ותעוזה לאמץ את השמלה הלבנה הבאה.

(בתמונה למעלה: שמלה שילוב חיתוכי לייזר, לארה רוסנובסקי, 1,460 ש"ח צילום ליה גולדמן)

(בתמונה למעלה: שמלה שילוב חיתוכי לייזר, לארה רוסנובסקי, 1,460 ש"ח צילום ליה גולדמן)

אם בעבר שמלה לבנה נחשבה אולי פחות אטרקטיבית, פריט השמור רק ליום חתונה או לחגיגת שבועות, היום היא כבר נכס חובה בכל מלתחה, ממש כמו המקבילה שלה, השמלה השחורה הקטנה. שמלה לבנה מתפקדת על תקן "זיקית" אופנתית, שימושית, נייטראלית, ותתאים לכל סגנון לבוש, בכל גזרה, ולכל גוון. אפשרויות השילוב והתאמת הנעליים מגוונות ורבות, בין אם זו שמלה לבנה באורך מיני, מידי או מקסי, תוכלי לשלב עמה מנעלי עקב, נעלי בובה, ועד הסניקרס וסנדלי הגלדיאטור, הטרנד החם של העונה. ניתן לאבזר שמלה לבנה בכל דרך, להתאים לה כל סוג תכשיט החל מתכשיטי זהב או כסף קלאסיים ועדינים ועד תכשיטי נוכחות טרנדיים ונועזים. מאחר והיא מאפיינת בעיקר את תקופת הקיץ, תוכלי בקלות ליצור מראה קז'ואל מתוחכם, בעזרת שילוב של כובע קש או קסקט, וסניקרס עדכניות. הקיץ הנוכחי מביא עמו שלל הצעות ופרשנויות לשמלה הלבנה בקרב רשתות האופנה, מצאי לך את האחת שלך, היא תשמש אותך פעם אחר פעם, ורסטילית, זוהרת ותמיד במיטבה. 

הגר טהר לב, 41, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@