כמו בריו

כמו בריו

אם אתן לא נמנות על יחידי הסגולה האולימפיים שנשלחו לריו, אל דאגה, אתן לא לבד. גם אם לא נתלתה על צווארך מדלייה למזכרת, עדיין ישנן המון אפשרויות למזכרת אמתית מהחגיגה הבריזלאית של 2016.  בין קרבות הג׳ודו לשיוטים ולשחייה, מצאנו זמן לקבץ עבורכן את כל ״מהדורות ריו״ שמחכות שם בחוץ.

(בתמונה למעלה: קרולין ביוקנן למותג משקפי השמש OAKLEY מקולקציית 'ריו 2016')

עיצובי ציפורניים של cnd  מחיר 55 ש"ח ( צילום ג׳ון וויט)

עיצובי ציפורניים של cnd  מחיר 55 ש"ח (צילום ג׳ון וויט)

כחלק מהתרבות העולמית, גם ענף האופנה מושפע מכל מה שקורה מסביב. פעם בארבע שנים, אלו המשחקים האולימפיים שמשפיעים על כל זירות האופנה. מכיתובים מעצימים, אימוץ אייקונים אולימפיים, ועד מהדורות רשמיות של נותני החסות, תתקשו למצוא מותג שלא מתייחס לחגיגה הספורטיבית הגדולה בתבל, וכשהמשחקים מתקיימים בברזיל, הרי זה משובח במיוחד.

עומר דרור ולירז דרור במדי הנבחרת האולימפית שעיצבה רשת "קסטרו" לריו 2016 (צילום: מיכאל טיופול)

עומר דרור ולירז דרור במדי הנבחרת האולימפית שעיצבה רשת "קסטרו" לריו 2016 (צילום: מיכאל טיופול)

טי שירט ממהדורת הרולימפיאדה ריו 2016, קסטרו, 79.90 ש"ח

טי שירט ממהדורת הרולימפיאדה ריו 2016, קסטרו, 79.90 ש"ח

המדים הרשמיים

בדרך כלל מעוצבים המדים הייצוגיים של הנבחרות הלאומיות על ידי מותגי ספורט המאמצים את הנבחרת. אולם בחלק מהמקרים, דווקא מותגי אופנה המביעים עניין באופנה ספורטיבית ובמדינת הלאום שלהם הם אלו שמתגייסים למשימה. לשבדיה יש את H&M, את המדים של איטליה עיצבו ב'אמפוריו ארמני' ולנו יש את קסטרו שבפעם השישית ברציפות העניקה לוועד האולימפי את המדים בתרומה מלאה. המדים, שעוצבו בהשראת מגן הדוד וצבעי הדגל, משמשים את 100 חברי המשלחת הישראלית בטקסים הרשמיים של האולימפיאדה ואינם מוצעים בשלב זה למכירה ברשת. לצופים האולימפיים של הנבחרת, מציעים בקסטרו סדרת חולצות טי שכולה מחווה לשמונה מדינות מובילות המשתתפות במשחקים. 79.90 ש"ח בחנויות הרשת.

בתחום חולצות הטי תמצאו גם מהדורות אולימפיות של טוונטיפורסבן, עם צילומי וינטג׳ ומשפטי השראה מעצימים לנשים 39.90 ₪ בסניפי הרשת, וקולקציית חולצות לגברים של זיפ, עם זוית מרעננת ומשעשעת על ענפים אולימפיים כמו קפיצה למים ואחרים. 44 ₪ בסניפי הרשת.

כפכפי 'ריידר' מהדורת ריו 2016 (צילום:יחצ)

כפכפי 'ריידר' מהדורת ריו 2016 (צילום:יחצ)

מדי חוף

עם חופים כמו שיש בה, מה הפלא שהמותגים הגדולים שיצאו מברזיל הם של כפכפי אצבע? במותג הוויאנאס, שהפך לא מכבר למילה נרדפת לברזיל, השיקו דגם רשמי של המשחקים האולימפיים, ובריידר, גם הוא מותג כפכפים ברזילאי, יצרו דגם בהשראת המשחקים האולימפיים, העושה שימוש מרומז מחמשת צבעי הטבעות האולימפיות. 79₪ בחנויות הנעלים המובחרות ברחבי הארץ ובאתר.

במותג Speedo העולמי, המאמץ גם בישראל את מיטב השחיינים, איגודי השחייה והשחייה האומנותית ואת המשלחת האולימפית הישראלית, יצרו בגד ים שלם לנשים בהשראת העיר המארחת, עליו מודפס צילום נוף הקריוקה המפורסם של ריו, כולל את פסל ישו הגואל שהפך לסמלה של העיר. 299.90 ₪,  בחנויות הרשת ברחבי הארץ, הולמס פלייס, גו אקטיב ובחנויות פרטיות.

יאנה לוי ל  Speedo, בגד ים שלם 299.90 ש"ח (צילום: מרינה מושקוביץ, איפור: רוזה שוורצמן, שיער: ליאת שפ)

יאנה לוי ל Speedo, בגד ים שלם 299.90 ש"ח (צילום: מרינה מושקוביץ, איפור: רוזה שוורצמן, שיער: ליאת שפ)

לאלו שגם עושים ספורט

מותג משקפי הספורט אוקלי, השיק מהדורה מוגבלת הקרויה  'Green Fade Collection' , הכוללת שישה דגמי משקפיים שונים של המותג, כשבכולם חוזר הצבע הירוק כמחווה לדגלה של ברזיל ולכרי הדשא בתחרויות האתלטיקה. את הקמפיין לקולקציה, הכוללת שישה דגמים של המותג, מובילים אלופי עולם וספורטאים אולימפיים שמשתתפים בריו, ביניהם התריאתלטית גוון ג׳ורגנסן מארה״ב ורוכבת האופניים קרוליין ביוקנן האוסטרלית. טווח מחירים: 900-1100 ש״ח, באופטיקה טל נתניה, אופטיסטור וטיטניום .

"קולקציית קרנבל" של מותג הלק ORLY

"קולקציית קרנבל" של מותג הלק ORLY

 טיפוח ברזילאי

מותגי האיפור והטיפוח לא נשארים אדישים למשחקים האולימפיים. חברת האיפור ofra יצרה שפתון בגוון הקרוי ״ריו״ 97 ש״ח, באתר guilty.co.il, ומותג הלק האמריקאי ORLY מציג ״קולקציית קרנבל״ ובראשה גוון לק וורוד מלא חיים וצעקני העונה לשם "סמבה" 35 ש"ח, בפארמים ובמכוני היופי. ב- CND, גם הוא מותג לקים, הגדילו לעשות ויצרו עיצובי ציפורניים שנוצרו בהשראת סמל חמש הטבעות והצבעים הסמליים שלהן. מחיר לק: 55 שקל ליחידה, במכוני הטיפוח.

1. " הוויאנס " כפכפי ריו 2016 2. ליפסטיק גוון 'ריו' של  OFRA  מחיר 97 ש"ח 3. טי שירט  טוונטיפורסבן  אולימפיאדה 39.90 ש"ח (צילום אלעד חיזקי) 4. גופיה ' ברשקה'  79.90 ש"ח 5. לק  ORLY  מחיר 35 ש"ח 6. טי שירט " זיפ " 44 ש"ח (צילום: אמיר יהל)

1. "הוויאנס" כפכפי ריו 2016 2. ליפסטיק גוון 'ריו' של OFRA מחיר 97 ש"ח 3. טי שירט טוונטיפורסבן אולימפיאדה 39.90 ש"ח (צילום אלעד חיזקי) 4. גופיה 'ברשקה' 79.90 ש"ח 5. לק ORLY מחיר 35 ש"ח 6. טי שירט "זיפ" 44 ש"ח (צילום: אמיר יהל)

שירי ויצנר, 38, נשואה ואמא לשני בנים ובת, סטייליסטית אישית. 

אחרי עשר שנים בתחום הפרסום והשיווק, ובזכות שתי חופשות לידה, ההתכחשות לאהבה האמיתית של שירי הסתיימה, והיא פנתה ללימודי סטיילינג בשנקר, פתחה עסק, וכיום עובדת כסטייליסטית אישית, מנחת חוגים וסדנאות וכתבת אופנה. וכך היא מגדירה את מה שהיא עושה: "אני בעצם לא עובדת, כי מי שעושה את מה שהוא אוהב, לא עובד יום אחד בחייו, נכון?"

בלוג פייסבוק / אינסטגרם