O My Bag

O My Bag

רוני ונעמה בנות ה 6 עולות השנה לכיתה א', הן חברות מהרגע שנולדו, אורית אמא של רוני, וסיגל אמא של נעמה, חברות עוד מהתיכון. רוני ונעמה בילו את שנותיהן בכל הגנים יחד, ועכשיו הן נפרדות. את ההתרגשות לקראת בית הספר הן בכל זאת חוות יחד וחולקות אתנו את רגעי הקסם. אורית, אמא של רוני מספרת לנו בכמה מילים על מדד ההתרגשות לקראת כיתה א'. ואנחנו ערכנו עבורכן 5 המלצות לתיקי בית ספר מגניבים.

צילום: אורית כץ

רוני ונעמה עם תיקי קיפלינג מימין- דגם 'צ'יטה סטאר', משמאל דגם 'מיקס מקסיקני'  (צילום: אורית כץ)

רוני ונעמה עם תיקי קיפלינג מימין- דגם 'צ'יטה סטאר', משמאל דגם 'מיקס מקסיקני' (צילום: אורית כץ)

איך חווות רוני ונעמה את המעבר לביה"ס וההכנות לכיתה א'?

"רוני עולה לכיתה א׳ לבד, בלי חברים וההתרגשות גדולה. גם נעמה נכנסת לבית ספר חדש ללא חברים. את כל הקניות לבית הספר כבר עשינו. מחברות, עטיפות, מדבקות, טושים, עפרונות. בתור חובבת כלי כתיבה וכל מה שמסביב לזה, כבר כמה שנים שאני קונה דברים שמוצאים חן בעיניי בתירוץ המוכר 'שיהיה לכיתה א׳'. לפעמים נראה לי שאני מתרגשת מהקניות ומכיתה א׳ יותר מרוני". 

רוני עם תיק קיפלינג דגם 'מיקס מקסיקני'  (צילום: אורית כץ)

רוני עם תיק קיפלינג דגם 'מיקס מקסיקני' (צילום: אורית כץ)

איזה תיק בחרתן לקראת המאורע הגדול? 

"קיוויתי שרוני לא תרצה תיק נסיכות רגיל ולמזלי זה קרה! חיפשתי לה תיק שיהיה צבעוני ועדיין קצת ילדותי אבל בלי נסיכות משימה לא פשוטה! ההחלטה עדיין לא התקבלה ולא נשארו לנו עוד הרבה ימים להחליט, אבל לפחות יש לנו כמה אופציות מגניבות!" 

רוני ונעמה עם תיקי קיפלינג. מימין- דגם 'צ'יטה סטאר', משמאל דגם 'מיקס מקסיקני' (צילום: אורית כץ)

רוני ונעמה עם תיקי קיפלינג. מימין- דגם 'צ'יטה סטאר', משמאל דגם 'מיקס מקסיקני' (צילום: אורית כץ)

כבכול שנה, הרשתות והמותגים מציעים לנו שפע של תיקי בית ספר, במגוון סוגים, צבעים, וגדלים. המחירים משתנים בהתאם למותג ולדגם, וכך גם הסגנון. בתוך ים התיקים שתפגשו בקרוב, בחרנו חמישה וערכנו מספר המלצות לתיקים מסוגננים ומשמחים במיוחד.

רוני עם תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק דגם 'candy crash' של  STATE  ל bellandsue.co.il (צילום: אורית כץ)

רוני עם תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק דגם 'candy crash' של STATE  ל bellandsue.co.il (צילום: אורית כץ)

צ'יטה סטאר

תיק מבית המותג "קיפלינג" היוקרתי. איכות הבד, הגימורים, והארגונומיה מפצים על המחיר שהינו גבוה מן הממוצע. אולם, מדובר בתיק שילך עם ילדיכם עד התיכון. עיצוב יוניסקס שיתאים לבנים ולבנות שמבינים בסטייל. תיק גדול במיוחד שיתאים גם למחשב נייד ועדיין נשאר מעודן ולא מגושם, בעל חלוקת תאים וכיסים נוחה ונדיבה, רצועות נוחות מרופדות מתכווננות.

ציון: 9

729 ש"ח, להשיג ב  www.kipling-il.co.il ובחנויות ברחבי הארץ

רוני עם  תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק  דגם 'candy crash' של  STATE ל bellandsue.co.il , חולצות:THE CHILDREN'S PLACE (צילום: אורית כץ)

רוני עם תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק דגם 'candy crash' של STATE ל bellandsue.co.il , חולצות:THE CHILDREN'S PLACE (צילום: אורית כץ)

מיקס מקסיקני

עוד תרמיל גב מבית המותג "קיפלינג" היוקרתי, מבד עבה עמיד לגשם, חלוקת תאים נוחה, וקלמר מובנה. קל לנשיאה, רצועות מתכווננות, קטן מתיקי בית ספר סטנדרטיים, יתאים לשנה הראשונה, אך לא בטוח שיתאים לאחר מכן, מחיר גבוה יחסית לתיק לטווח קצר.

ציון: 7.5

599 ש"ח, להשיג ב  www.kipling-il.co.il ובחנויות ברחבי הארץ 

רוני עם  תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק  דגם 'candy crash' של  STATE   ל bellandsue.co.il , חולצות:THE CHILDREN'S PLACE (צילום: אורית כץ)

רוני עם תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק דגם 'candy crash' של STATE  ל bellandsue.co.il , חולצות:THE CHILDREN'S PLACE (צילום: אורית כץ)

Candy Crush 

תיקי בית הספר של STATE בצבעים טרנדיים, וגם בשילובי כסף וסגול מטאלי. כשמו כן הוא, אכן יגרום לך לקראש. תיק גדול בעיצוב מופלא וחדשני, מצויד בתא פנימי אחד גדול ובפנים חלוקה נוספת של תאים להכיל עטים, דפים, טלפון וכל מה שצריך. תא קידמי עם ריצ'רצ', תאים צדדיים עם סקוצ', כתפיות מתכווננות, בד מונע רטיבות. לבחירה במגוון צבעים, שיתאימו גם לבנים. תיק שמתאים לתלמידות תיכון אך גם לתלמידות הצעירות בעלות חוש הסטייל המפותח.

ציון: 10

299 ₪ להשיג ב belleandsue.co.il

רוני עם  תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק  דגם 'candy crash' של  STATE  ל bellandsue.co.il (צילום: אורית כץ)

רוני עם תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק דגם 'candy crash' של STATE ל bellandsue.co.il (צילום: אורית כץ)

תיק ממוחזר עם אוזני עכבר

לילדים המאובזרים, שאוהבים לבלוט בשטח זה התיק הכי מגניב שיש. תיק פלסטיק מעוצב של המותג הבועט NUNUNU בשיתוף סטודיו neutra בעל "אוזני עכבר" למראה אדג'י וייחודי. התיק מגיע בשני גדלים, לגן ולבית הספר. התיק מעוצב בעבודת יד מפנימית של גלגל ממוחזרת, ולכן גם כל אחד הוא one-of-a-kind. התיק עמיד במים, רצועות מתכווננות ומרופדות. המחיר בהתאם, גבוה מהממוצע, והוא בגדר פריט לאספנים. יתאים לשימוש בטווח ארוך, מגיל ינקות, יוכל לשמש כתיק החתלה, תיק גן ועד גיל בית ספר יסודי.

ציון: 8.5

839 ₪ להשיג ב www.nununuworld.com 

רוני עם תיק  של THE CHILDREN'S PLACE, נעמה עם תיק 'אוזני עכבר ממוחזר' של NUNUNU (צילום: אורית כץ)

רוני עם תיק של THE CHILDREN'S PLACE, נעמה עם תיק 'אוזני עכבר ממוחזר' של NUNUNU (צילום: אורית כץ)

תיק ילדים

תיק פרקטי בעיצוב טרנדי צבעוני ושמח לילדים של רשת האופנה The children's Place. התיק מרווח דיו, עם חלוקת תאים נוחה, כולל רשת לנשיאת בקבוק מים, ותאי ריצ'רצ' לכלי כתיבה, רצועות מרופדות, עמיד במים. יתאים לכיתות הנמוכות, ולמי שעבורם מחויבות ארוכת טווח אינה מן ההכרח, מחיר אטרקטיבי, לשימוש יומיומי אינטנסיבי והחלפה מידי שנה.

ציון: 8

109 ₪ להשיג ברשת The children's Place ברחבי הארץ 

רוני עם  תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק  דגם 'candy crash' של  STATE  ל bellandsue.co.il , חולצות:THE CHILDREN'S PLACE (צילום: אורית כץ)

רוני עם תיק דגם 'Splash' ונעמה עם תיק דגם 'candy crash' של STATE ל bellandsue.co.il , חולצות:THE CHILDREN'S PLACE (צילום: אורית כץ)

SHOP THE STORY

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@