Bronzer Medal

 הוא קרוי על שם הברונזה, אותה מתכת אצילית בעלת הגוון החמים והמושך, המדמה מראה עור שזוף. הוא מחטב, משזף, מבריק ומחמם, והוא לגמרי ראוי לתואר מוצר החובה של הקיץ הקרוב, הברונזר. עולם הברונזרים התפתח מאוד בשנים האחרונות, וניתן להשיג מוצרים משזפים, הן לגוף והן לפנים במגוון פורמולות, בעיקר במוצרי אבקה, דחוסה או בתפזורת, וגם בפורמולת קרם, כבסיס לאיפור או כתוספת לאחר מראה איפור שלם ומוגמר. לפניך כל ההמלצות, איזה ברונזר לבחור, איך להשתמש, ועל הטרנדים המובילים בתחום. לגזור ולשמור.

בתמונה למעלה: אור גרוסמן לאיל מקיאג' מראה איפור אביב קיץ 2016 (צילום- דודי חסון)

 

1 .  מאק MAC ברונזר זהב ארוג עם פנינים 164 ש"ח 2. ביוטיקייר ספוגית 9.90 ש"ח  3.  איב רושה ברונזר 120 ש"ח

1מאק MAC ברונזר זהב ארוג עם פנינים 164 ש"ח 2. ביוטיקייר ספוגית 9.90 ש"ח 3. איב רושה ברונזר 120 ש"ח

חיטוב וחימום

לברונזר שני שימושים עיקריים. האחד, חיטוב והצרת הפנים, או השני, חימום גוון העור. ברונזרים לרוב יגיעו בגוונים חומים, אשר יכולים להיות חמים או קרים בהתאם למטרה אותה נרצה להשיג באמצעות הברונזר. יחד עם המודעות הגבוהה לנזקי השמש ופריחתם של תכשירי ההגנה מקרינה, ישנו שפע גדול של מוצרי איפור שמטרתם לייצר את המראה הנחשק בקיץ, מראה שזוף, קורן, בריא וסקסי. כיום אין צורך להיצלות במשך שעות תחת השמש הקופחת, כאשר בהינף מברשת ניתן להשתזף באופן בריא, בטוח ואופנתי.

הברונזר הקלאסי למראה שזוף יגיע בגוונים חמים, אולם לא כתומים מדי על מנת לשמור על מראה טבעי ככל האפשר. ברונזרים למראה עור חם ושזוף יכולים להיות במרקם מאט אשר יחמיא במיוחד לעור בוגר, אך ניתן למצוא גם ברונזרים בעלי הברקה עדינה ומחמיאה המשווה לעור את הזוהר המאפיין שיזוף טבעי. מומלץ להימנע מברונזרים מנצנצים במיוחד.

1.  וישי 'טיינט איידיל ברונזר' 119 ש"ח  2.  שיסדו 300 ש"ח ל 12 גרם    3.  עפרה OFRA  3DPyramid ברונזר  238 ש"ח

1. וישי 'טיינט איידיל ברונזר' 119 ש"ח 2. שיסדו 300 ש"ח ל 12 גרם  3. עפרה OFRA 3DPyramid ברונזר 238 ש"ח

איך להשתמש

ניתן להשתמש בבסיס משזף לפנים עוד מתחת למייקאפ כפריימר משזף, במרקם קרם או ג'ל המעניק מראה טבעי וקורן במיוחד. אחרי המייקאפ ניתן לשזף את הפנים עם ברונזר באבקה. נסי ברונזרים אפויים המצטיינים בפורמולה פיגמנטית ונפלאה, או ברונזרים בתפזורת בגימור משיי. את הברונזר נניח על האיזורים הגבוהים בפנים, אלו שנוטים לקבל ראשונים את קרני השמש, עצמות הלחיים, הרקות, המצח, האף והסנטר ושם נמקם באופן אסטרטגי את הברונזר, מומלץ להשתמש במברשת פתוחה ורכה למראה הרמוני.

ברונזרים לחיטוב עם ספוגית  1.  PUPA פודרה אפויה אפקט 'סטרובינג' גוון מספר 003 מחיר 199 ש"ח  2.  איל מקיאג ברונזר מינראלי אפוי "וואקה וואקה" 209 ש"ח  3.  לוריאל פריז 154 ש"ח  4.  מאלו וילז קרם MALU WILZ ברונז קיס 203 ש"ח 5. bbp מברשת לברונזר 129 ש"ח   6.  לנקסטר 365 sun compact spf30 מחיר 119 ש"ח  7.  ג'יבנשי POUDER BONNE  MINE פודרה מחיר 237 ש"ח (צילום איל מקיאז' ולוריאל- מוטי פישביין)

ברונזרים לחיטוב עם ספוגית

1. PUPA פודרה אפויה אפקט 'סטרובינג' גוון מספר 003 מחיר 199 ש"ח 2. איל מקיאג ברונזר מינראלי אפוי "וואקה וואקה" 209 ש"ח 3. לוריאל פריז 154 ש"ח 4. מאלו וילז קרם MALU WILZ ברונז קיס 203 ש"ח 5. bbp מברשת לברונזר 129 ש"ח  6. לנקסטר 365 sun compact spf30 מחיר 119 ש"ח 7. ג'יבנשי POUDER BONNE  MINE פודרה מחיר 237 ש"ח

(צילום איל מקיאז' ולוריאל- מוטי פישביין)

מה שמתאים לקים

טרנד הקונטור שהשתלט על עולם האיפור חייב את הצלחתו ההיסטרית לקים קרדשיאן, אשר הביאה את מיומנות פיסול הפנים באמצעות איפור למחוזות חדשים. מראה פנים תלת מימדי, מחוטב ומפוסל היטב, עם עצמות לחיים אציליות וקו לסת מוגדר ניתן להשיג באמצעות ברונזרים בעלי תת גוון קר, כלומר חומים בעלי תת גוון אפור שכן אנו מנסים ליצור אשליה של הצללה מתחת לעצמות, וצללים נוטים להיות אפורים. גוונים אלו עלולים להיראות מפחידים לכשעצמם, אולם באמצעות טשטוש בספוגיות או מברשות ניתן ליצור בקלות מראה הרמוני וטבעי. כמו כן, חשוב להקפיד כי הברונזר לחיטוב יגיע במרקם מאט לחלוטין, ללא נצנצים או הברקות. לרוב נניח את הברונזר המיועד להצללה וחיטוב מתחת לעצמות הלחיים, במסגרת הפנים כלומר קו השיער והלסת, ומי שמעוניינת לחטב את האף יכולה להניח גם מעט בצדי האף ולטשטש היטב. למראה מודגש במיוחד ניתן לשלב הצללות רטובות ויבשות, להניח בהתחלה ברונזר במרקם קרם ולאחר מכן לקבע אותו עם ברונזר אבקתי, לתוצאה עמידה במיוחד. רצוי להשתמש לצורך כך בספוגית לחה ובמברשת רכה וזוויתית להנחת הברונזר באזורי ההצללה בצורה מדויקת.

'ברונזר גוף למראה מבריק וסקסי'  לנקסטר self tan beauty IN SHOWER TANNING LOTION

'ברונזר גוף למראה מבריק וסקסי' לנקסטר self tan beauty IN SHOWER TANNING LOTION

גוף בריא ושזוף

ישנם גם ברונזרים לגוף, המשווים לו מראה מבריק וסקסי, כאן כבר אפשר בהחלט ללכת על הברקה מרומזת שמוסיפה המון שיק לאופנת הקיץ החושפנית. לרוב משזפי הגוף יגיעו בקרם אשר מורחים באמצעות הידיים או כפפה ייעודית, והם מומלצים במיוחד לאירועי ערב.

1. לנקסטר Lancaster self tan beauty IN SHOWER TANNING LOTION מחיר 99 ש"ח ל200 מ"ל 2.  RCKten לגוף 224 ש"ח 3 . Legs foundation מחיר 95 ש"ח

1. לנקסטר Lancaster self tan beauty IN SHOWER TANNING LOTION מחיר 99 ש"ח ל200 מ"ל 2. RCKten לגוף 224 ש"ח 3. Legs foundation מחיר 95 ש"ח

סתיו ברגר, בת 32, כותבת מזה שנתיים את הבלוג cats and sparkles - בלוג איפור וטיפוח. אמא לפעוט נמרץ ולחתולה מתנשאת, פסיכולוגית בהתמחות, חובבת צילום, רשתות חברתיות ואוכל צמחוני משובח.

פייסבוק / אינסטגרם