היא פרזנטורית דיגיטלית של מותגים מהארץ ומחו"ל, עוסקת ומתמחה בניו מדיה, נשואה, ולפני שלושה חודשים הפכה אימא לביתה הבכורה. אירה סימונוב (30), בלוגרית אופנה ולייפסטייל מספרת לנו בין הצילומים וההשקות, על אהבתה לאופנה בכלל ולאופנה עילית בפרט, על חשבון האינסטגרם שלה, על ההיריון והלידה, וגם הצצה קטנה לסדר היום שלה.  צילום: תום ברטוב איפור: רונית גלמור שיער: רומן הנצקי הלבשה:  פקטורי 54 , מארק קיין ל מימוזה רמת אביב תכשיטים:  דנה אריש.  נעליים:  מרי שוז. תיקים:  LOUIS VUITTON .     

 
   
  
    
    
      
        
      
    

    
     
      "תמיד אוהב את הקלאסיקות המוכרות" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב) 
     
    

    
  
   
 


    מהיכן מגיעה האהבה שלך לאופנה, ובאיזה שלב החלטת שבזה תעסקי?   האהבה שלי לאופנה התחילה עוד בילדות. תמיד אהבתי את עולם האופנה, תמיד התלבשתי יפה ,תמיד היה לי את הדעה שלי על אופנה ועל מה שאני לובשת וזה מה שהוביל אותי ללימודי עיצוב אופנה, ומאוחר יותר עיצוב פנים. מגיל 15 התחלתי לדגמן, הייתי חתומה בסוכנות יולי, השתתפתי תצוגות נחשבות בעולם כולל בצרפת ואיטליה, ובהמשך התחלתי לעבוד כסטייליסטית, דבר רדף דבר ובמהרה מצאתי את עצמי בתפקיד של המעצבת הראשית של  REPLAY  בישראל. הייתי בין הבלוגריות הראשונות בארץ שכתבה בלוג שמוקדש כולו לאופנה עילית ולייף סטייל.  איזה מותג או מעצב/ת אהובים עליך במיוחד ומדוע?   תמיד אוהב את הקלאסיקות המוכרות: הניו לוק של דיור , השמלה השחורה הקטנה של שאנל , ותיקי הנסיעות של לואי ויטו , כי המעצבים האלו עשו היסטוריה והשאירו חותם ממשי על עולם האופנה. בתקופה האחרונה אני מאוד אוהבת את  Gucci  כי זה לא פשוט לעשות משהו שונה, במיוחד היום, לדעתי הם הצליחו לעשות זאת בענק בקולקציה האחרונה שלהם שכללה הדפסים לא שגרתיים בכלל.    

 
   
  
    
    
      
        
      
    

    
     
      "למעלה 45,000 עוקבים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב) 
     
    

    
  
   
 


    מתי פתחת את חשבון האינסטגרם שלך, והאם יש לך טיפ לניהול חשבון מצליח?   את האינסטגרם שלי  irasimonov@ פתחתי לפני 5 שנים. היום יש לי למעלה 45,000 עוקבים. אני משלבת בין הפקות אופנה שאני מפיקה עבור מותגים מובילים, נסיעות, וחוויות יום יומיות שאני פשוט חייבת לשתף. הטיפ שלי לניהול אינסטגרם מצליח הוא להקפיד על איכות גם בצילום וגם בכתיבה, לבחור נישה שהיא שלך וללכת עליה הכי חזק.    

 
   
  
    
    
      
        
      
    

    
     
      "שומר אותך מאוזנת ובעיקר מאושרת" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב) 
     
    

    
  
   
 


    איך חווית את ההיריון והלידה?   ההיריון עבר חלק וזו הייתה תקופה מדהימה בשבילי, הקפדתי לשמור על כושר ולהמשיך לטפח את עצמי,  חשוב להקפיד בהיריון על תזונה נכונה וכן להתעמל עד כמה שאפשר, זה שומר אותך מאוזנת ובעיקר מאושרת. עבדתי מלא שעות, לא נחתי והייתי בריצות עד השנייה האחרונה. הלידה עצמה וההתאוששות ממנה הייתה לא פשוטה, אבל עכשיו אני פתאום מוצאת את עצמי חושבת קדימה על ילד שני .    

 
   
  
    
    
      
        
      
    

    
     
      "כל יום אני ניהנת מהשקות ואירועים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב) 
     
    

    
  
   
 


    איך נראה סדר היום שלך?   דבר ראשון שאני עושה בבוקר זה רצה לתת נשיקה לילדה. אחרי זה מכינה לנו ארוחת בוקר, ובין לגימת קפה לעיתון של הבוקר אני עוברת על כל המיילים שהצטברו מהלילה, כי אני עובדת גם עם חו"ל. כיום אני יועצת ניו מדיה ומנהלת דפי מותגים כמו מתחם האופנה  JR/Fashion  בדיוטי פרי ומשקפי שטוייר , היבואנים הבלעדיים של משקפי דיור , פנדי ו סלין . העבודה בדיגיטל מאפשרת לי להיות בבית גם עם הילדה שלי.   איך את משלבת בילוי בתוך סדר היום, ומה צורת הבילוי המועדפת עליך?   בגלל שאני בלוגרית אופנה וכל יום אני ניהנת מהשקות ואירועים, לפעמים הבילוי הכי טוב בשבילי זה ארוחה טובה עם המשפחה, לראות סדרה עם בעלי עם כוס יין (כל כך התגעגעתי לזה בהיריון!), ולנסוע בסופ"ש לטייל קצת.    

 
   
  
    
    
      
        
      
    

    
     
      "ליהנות מהדברים הפשוטים בחיים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב) 
     
    

    
  
   
 


       ממי את שואבת השראה בחיים שלך?   אני שואבת השראה מסבתא שלי ז"ל. היא הייתה מדור אחר, לא היה להם את כל מה שיש לנו היום, הם חיו בפשטות. לא היה להם פלאפונים ולא אינטרנט ולא את כל האמצעים והחידושים הטכנולוגיים שיש היום. הם חיו בעידן אחר ועם זאת, היא הייתה אישה אצילית ומרשימה. למדתי ממנה רבות ובעיקר איך ליהנות מהדברים הפשוטים בחיים. תמיד הצבתי לעצמי יעדים והשכלתי לעמוד בהם. היום יותר מכל חשובה לי המשפחה שלי.    

היא פרזנטורית דיגיטלית של מותגים מהארץ ומחו"ל, עוסקת ומתמחה בניו מדיה, נשואה, ולפני שלושה חודשים הפכה אימא לביתה הבכורה. אירה סימונוב (30), בלוגרית אופנה ולייפסטייל מספרת לנו בין הצילומים וההשקות, על אהבתה לאופנה בכלל ולאופנה עילית בפרט, על חשבון האינסטגרם שלה, על ההיריון והלידה, וגם הצצה קטנה לסדר היום שלה.

צילום: תום ברטוב

איפור: רונית גלמור

שיער: רומן הנצקי

הלבשה: פקטורי 54, מארק קיין למימוזה רמת אביב

תכשיטים: דנה אריש. נעליים: מרי שוז. תיקים: LOUIS VUITTON

"תמיד אוהב את הקלאסיקות המוכרות" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

"תמיד אוהב את הקלאסיקות המוכרות" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

מהיכן מגיעה האהבה שלך לאופנה, ובאיזה שלב החלטת שבזה תעסקי?

האהבה שלי לאופנה התחילה עוד בילדות. תמיד אהבתי את עולם האופנה, תמיד התלבשתי יפה ,תמיד היה לי את הדעה שלי על אופנה ועל מה שאני לובשת וזה מה שהוביל אותי ללימודי עיצוב אופנה, ומאוחר יותר עיצוב פנים. מגיל 15 התחלתי לדגמן, הייתי חתומה בסוכנות יולי, השתתפתי תצוגות נחשבות בעולם כולל בצרפת ואיטליה, ובהמשך התחלתי לעבוד כסטייליסטית, דבר רדף דבר ובמהרה מצאתי את עצמי בתפקיד של המעצבת הראשית של REPLAY בישראל. הייתי בין הבלוגריות הראשונות בארץ שכתבה בלוג שמוקדש כולו לאופנה עילית ולייף סטייל.
איזה מותג או מעצב/ת אהובים עליך במיוחד ומדוע?

תמיד אוהב את הקלאסיקות המוכרות: הניו לוק של דיור, השמלה השחורה הקטנה של שאנל, ותיקי הנסיעות של לואי ויטו, כי המעצבים האלו עשו היסטוריה והשאירו חותם ממשי על עולם האופנה. בתקופה האחרונה אני מאוד אוהבת את Gucci כי זה לא פשוט לעשות משהו שונה, במיוחד היום, לדעתי הם הצליחו לעשות זאת בענק בקולקציה האחרונה שלהם שכללה הדפסים לא שגרתיים בכלל.

"למעלה 45,000 עוקבים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

"למעלה 45,000 עוקבים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

מתי פתחת את חשבון האינסטגרם שלך, והאם יש לך טיפ לניהול חשבון מצליח?

את האינסטגרם שלי irasimonov@ פתחתי לפני 5 שנים. היום יש לי למעלה 45,000 עוקבים. אני משלבת בין הפקות אופנה שאני מפיקה עבור מותגים מובילים, נסיעות, וחוויות יום יומיות שאני פשוט חייבת לשתף. הטיפ שלי לניהול אינסטגרם מצליח הוא להקפיד על איכות גם בצילום וגם בכתיבה, לבחור נישה שהיא שלך וללכת עליה הכי חזק.

"שומר אותך מאוזנת ובעיקר מאושרת" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

"שומר אותך מאוזנת ובעיקר מאושרת" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

איך חווית את ההיריון והלידה?

ההיריון עבר חלק וזו הייתה תקופה מדהימה בשבילי, הקפדתי לשמור על כושר ולהמשיך לטפח את עצמי, חשוב להקפיד בהיריון על תזונה נכונה וכן להתעמל עד כמה שאפשר, זה שומר אותך מאוזנת ובעיקר מאושרת. עבדתי מלא שעות, לא נחתי והייתי בריצות עד השנייה האחרונה. הלידה עצמה וההתאוששות ממנה הייתה לא פשוטה, אבל עכשיו אני פתאום מוצאת את עצמי חושבת קדימה על ילד שני.

"כל יום אני ניהנת מהשקות ואירועים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

"כל יום אני ניהנת מהשקות ואירועים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

איך נראה סדר היום שלך?

דבר ראשון שאני עושה בבוקר זה רצה לתת נשיקה לילדה. אחרי זה מכינה לנו ארוחת בוקר, ובין לגימת קפה לעיתון של הבוקר אני עוברת על כל המיילים שהצטברו מהלילה, כי אני עובדת גם עם חו"ל. כיום אני יועצת ניו מדיה ומנהלת דפי מותגים כמו מתחם האופנה JR/Fashion בדיוטי פרי ומשקפי שטוייר, היבואנים הבלעדיים של משקפי דיור, פנדי וסלין. העבודה בדיגיטל מאפשרת לי להיות בבית גם עם הילדה שלי.

איך את משלבת בילוי בתוך סדר היום, ומה צורת הבילוי המועדפת עליך?

בגלל שאני בלוגרית אופנה וכל יום אני ניהנת מהשקות ואירועים, לפעמים הבילוי הכי טוב בשבילי זה ארוחה טובה עם המשפחה, לראות סדרה עם בעלי עם כוס יין (כל כך התגעגעתי לזה בהיריון!), ולנסוע בסופ"ש לטייל קצת.

"ליהנות מהדברים הפשוטים בחיים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

"ליהנות מהדברים הפשוטים בחיים" אירה סימונוב (צילום: תום ברטוב)

 ממי את שואבת השראה בחיים שלך?

אני שואבת השראה מסבתא שלי ז"ל. היא הייתה מדור אחר, לא היה להם את כל מה שיש לנו היום, הם חיו בפשטות. לא היה להם פלאפונים ולא אינטרנט ולא את כל האמצעים והחידושים הטכנולוגיים שיש היום. הם חיו בעידן אחר ועם זאת, היא הייתה אישה אצילית ומרשימה. למדתי ממנה רבות ובעיקר איך ליהנות מהדברים הפשוטים בחיים. תמיד הצבתי לעצמי יעדים והשכלתי לעמוד בהם. היום יותר מכל חשובה לי המשפחה שלי.

 

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@