JUDO STAR

קווים יפניים נקיים וישרים המתחשבים בקימורים נשיים ומעוגלים, קו לבוש ייחודי שכמעט ולא מתחשב בטרנדיים ועוסק בהגשמת הפנטזיות של המעצבת, Onchiq, מותג האופנה של לירון הורביץ, רק בן שמונה חודשים וכבר מציג קולקציה מבטיחה. ראיון עם המעצבת, וגם, למה דגם הג'ודוסטאר שלה הוא פריט חובה?


גוף מתנהל בתוך הבגד

"הקווים המנחים אותי בעיצוב הקולקציות מאד ברורים, קלאסיות נצחית עם טוויסט אורבני ונוח" מסבירה המעצבת לירון הורביץ "בגד שניתן להלך בו יום שלם למשרד שבו יחמיאו לאישה הלובשת אותו, בגד שיסובב ראשים בכל סיטואציה, נח מספיק להעביר אתו יום שלם ואחר כך יהיה גם מספיק נכון לארוחת ערב במסעדה או ישיבה בפאב עם חברות". 

הורביץ (36), בעלת תואר בעיצוב אופנה של "בצלאל". היא נשואה לגיא ואימא לאיתן {5.5) ורותם (שנתיים). עם תמיכה גדולה מבית, אחרי תקופה ארוכה מאז לימודיה וגידול הילדים הקטנים, החליטה לממש את שבער בה והקימה את onchiq. המותג הצעיר שהוקם ב 2016, מציע בקולקציות שלוש מידות ביניים שעונות על טווח רחב של מידות-נשים "חובבות סגנון האוברסייז יימצאו את הדגמים מתאימים למידות 36 ובחלק מהדגמים גם אישה במידה 50 תוכל להיות מאושרת" מסבירה לירון "הפריטים מאפשרים לגוף להתנהל בתוך הבגד ולא הבגד מנהל את הגוף, האישה מתהלכת בנעימות ואלגנטיות ולא חנוטה בתוך בד. חשוב לי שפע בד, פחות עובדת עם סינטטיים, והבחירות שלי לרוב יהיו כותנות כאריג או כסריג. בכל דגם אני מקפידה על קו נקי ולא עמוס מידי, בוחרת בדים מאד איכותיים ושמה דגש על תפירה ברמה גבוהה".

"אוהבת להיות נוכחת" דגם ג'ודוסטאר בעיצובה של לירון מר-חיים ONCHIQ

"אוהבת להיות נוכחת" דגם ג'ודוסטאר בעיצובה של לירון מר-חיים ONCHIQ

מיהי האישה עבורה את מעצבת?
לירון: "האישה של אונצ'יק היא אישה עובדת, קרייריסטית וחובבת החיים הטובים היא אוהבת להיראות ובעיקר להרגיש טוב עם עצמה, היא מפרגנת לעצמה בעיצוב מרגש, היא אוהבת את הרגשת הדרמה הקטנה בכל פעם שהיא לובשת בגד. היא אוהבת להיות נוכחת".

"  כמעט כמו איכויות של בגד בייסיק  " דגם ג'ודוסטאר בעיצובה של לירון מר-חיים ONCHIQ

"כמעט כמו איכויות של בגד בייסיק" דגם ג'ודוסטאר בעיצובה של לירון מר-חיים ONCHIQ

בעולם רווי טרנדים ואופנה מהירה, הפריטים בקולקציה שלך נוטים לקלאסיקות, איך שומרים על עדכניות? 

לירון: "נושא העל זמניות והוורסטיליות מאד מעסיק אותי בהרכבת הקולקציה. חשוב לי מאד שאם כבר יצרתי משהו ואני מתמחרת אותו גבוה יחסית, אני אתן לו את הבמה להיות משתנה. הבגד יוכל להיות טוב כמעט לכל עונה, בשילובים שונים, עם חגורה או בלי, עם נעלי ערב או סניקרס. שיהיה משחק כמעט כמו איכויות של בגד בייסיק רק עם חותם מאד מאופיין למותג שלי".

"  או. זה מה שחיפשתי  " דגם ג'ודוסטאר בעיצובה של לירון מר-חיים ONCHIQ

"או. זה מה שחיפשתי" דגם ג'ודוסטאר בעיצובה של לירון מר-חיים ONCHIQ

להתאהב בעצמך

בקולקציית הקיץ הקרובה מתכננת לירון להרחיב את טווח המידות ולהוסיף מידה. "חשוב לי מאד מאד להגיע לכל אישה שאוהבת את הסגנון שלי בלי קשר למידתה. אני חושבת שצריך לתת מענה לכל אישה בדגש על מבנה גוף פלוס גזרה להגעה למראה המושלם ויותר מזה, להתאהבות בעצמה כשתסתכל במראה. העיקרון הזה של בגד כסוג של 'מטפל בהעצמה' אצל נשים מאד מאד מדבר אליי ואני משתדלת מאד שזה מה שיוביל אותי מהסקיצה הראשונה ועד לייצור הבגד כמוצר סופי. חשוב לי לשמוע על הצרכים של הלקוחה שלי ולענות לה עליהם לא רק ברמת המכירה והמחיר. חשוב לי שהיא תגיד לי 'או. זה מה שחיפשתי!'. בינתיים זה הדלק שלי, הנשים שלי, קצת כמו שחקנית וקהל, מבוסס על פידבקים הדדיים. אני לומדת מהן הכל ומצליחה אפילו ללמד אותן, ויש הקשבה הדדית ומשמחת".

MUST HAVE: EDITOR'S PICK

דגם הג'ודוסטאר של המותג הוא דגם חובה המאפיין ומייצג היטב את הגישה והאמירה של המעצבת, ורסאטיליות במיטבה, בדמות שמלת כותנה בצבע בשחור או לבן, שיכולה לשמש כטוניקה, כטופ כשהיא פתוחה, עם חגורה או בלי חגורה בסגנון אוברסייז, תתאים לעונות המעבר, לקיץ ולחורף עם שינוי קל באאוטפיט, כך גם כל שינוי של אקססוריז יציג את הפריט באור חדש. הנגיעה הטרנדית של חגורת הליפוף שנוספה לדגם הופכת אותו לפריט קלאסי על-זמני מנצח."או. זה מה שחיפשתי"

עוד בקולקציה של ONCHIQ:

(צילום: טל צבר)

להשיג ב www.onchiq.com/store

ובסטודיו המעצבת בנס ציונה, פרטים נוספים גם בפייסבוק של המותג

 

 

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@