I don't Sweat, I Sparkle

I don't Sweat, I Sparkle

בין אם שמתם לב לכך או לא, הקיץ כבר מאחורינו, ורגל אחת כבר בתקופת החגים. זוהי תקופה נהדרת להעניק תשומת לב לגוף שלנו, לתזונה וכמובן לחזור לאימוני כושר גופני שאולי זנחנו מעט במהלך החופשה האינטנסיבית. יצאנו לPink Room Boutique, סטודיו הכושר החדש בצהלה של המאמנת אירה דולפין, ויחד עם המתאמנות הפוטוגניות שלה, כשהן מצויידות בחזיות הספורט החדשניות ובטייצים האופנתיים מבית רשת ההלבשה התחתונה JACK KUBA, עמדנו על חשיבות הכושר הגופני באורח חייהן. 

הלבשה: JACK KUBA

הפקה: שירי ויצנר

צילום: ליאור קסון

איפור: נטע שטקל ואורית חודדי ל MAC

שיער: לורן שיין ויקיר בן-זקן במוצרי שוורצקופף פרופשיונל

הנעלה: Skechers


עד לפרטים הקטנים

רשת חנויות הבוטיק להלבשה תחתונה JACK KUBA, משיקה קולקציית חזיות ספורט מקצועיות שפותחו ועוצבו בשיתוף עם מומחים לפיזיולוגיה ומאמנים, כמענה לספורטאיות ומתאמנות. שילוב טכנולוגיות מעולם הספורט ועיצוב מדויק עד לפרטים הקטנים מעניקים נוחות והתאמה מושלמת למבנה הגוף. המראה טרנדי ועדכני, גם כטופ וגם כפריט מתחת לבגדי הספורט, ועם החזיות ניתן לשלב טייטס, ״לגינגס ספורט״, תואמים. המתאמנות המפורסמות שהתחדשו בקולקצייה סיפרו לנו איזה סוג ספורט הן מעדיפות, ומה נותן להן מוטיבציה לעשות כושר.

״ אני בן אדם חסר מוטיבציה ״ שני גולדשטיין. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״אני בן אדם חסר מוטיבציה״ שני גולדשטיין. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

מבינה את החשיבות

הטאלנטית בוגרת ״האח הגדול״ שני גולדשטיין מתאמנת אצל דולפין פעמיים בשבוע ״אני עושה מה שהיא אומרת״ היא מספרת ״אני בן אדם חסר מוטיבציה ברמות בכל מה שקשור לספורט, כך שאני בגדול מכריחה את עצמי כי אני מבינה את החשיבות״ היא מודה.

המוסיקאית מיטל דה רזון מסבירה שכדי לשמור על אורח חיים בריא מומלץ לא להתעצל ולעשות לפחות שלושה אימונים בשבוע ״כל דבר, שמזיז אותנו פשוט להכניס את זה ללוח הזמנים״.

״ שלושה אימונים בשבוע ״ מיטל דה רזון. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״שלושה אימונים בשבוע״ מיטל דה רזון. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

גוף האדם חכם בהרבה

משמעות הכושר עבורי היא להכיר את הגוף שלי. להכיר את החולשות והחוזקים, לבחון גבולות ובעיקר להבין שגוף האדם חכם בהרבה ממה שנדמה לנו״ מסבירה המוסיקאית מורן מזור. ״ההתמדה היא רק עניין של סדרי עדיפויות. כשהרצון לרזות ולהתחטב גובר על הרצון לרדת על שקית במבה ושתי פרוסות עוגה, שם מתחילה הדרך שלך.״

״ עניין של סדרי עדיפויות ״ מורן מזור. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״עניין של סדרי עדיפויות״ מורן מזור. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

פשוט לקפוץ למים

האחיות טלי ולירון קרקוקלי מוסיקאיות מוכשרות בוגרות האקס פקטור, מקפידות גם הן לשמור על הגזרה למרות הנתונים הטבעיים ״אני לא אשקר שלפעמים קצת קשה ״להימרח״ החוצה מהמיטה מוקדם בבוקר ולצאת לאימון״ מסבירה טלי ״אבל ברגע שהוא מתחיל, אני מבינה שזה לגמרי היה שווה את זה. אין דבר יותר מספק ומלא אנדרנלין מספורט״ ולירון מוסיפה שבעיניה, בשביל להתאהב באורח החיים הספורטיבי צריך פשוט לקפוץ למים ולהפוך את זה לשגרה ״גם כשפחות בא לי אני אומרת לעצמי שזה שווה את זה. וכמובן כשברקע יש מוזיקה שמדרבנת אותי״.

" קשה ״להימרח״ החוצה מהמיטה"  טלי ולירון קרקוקלי. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

"קשה ״להימרח״ החוצה מהמיטה" טלי ולירון קרקוקלי. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

הזמן הפרטי שלי עם עצמי

״ישנם שני סוגי אימון שאני מעדיפה, האחד הוא אימון משולב לחיטוב ואירובי, והשני, יוגה לנפש״ מספרת הדוגמנית ג׳ני צ׳רוואני ״לקום בבוקר ולראות את התוצאות של השקעה בעצמי נותן לי הכי הרבה מוטיבציה להמשיך לעשות ספורט, וגם זה הזמן הפרטי שלי עם עצמי, הזמן שאני מעניקה לי אישית״.

״ יוגה לנפש ״ ג׳ני צ׳רוואני. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״יוגה לנפש״ ג׳ני צ׳רוואני. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

״לכבוש את עצמי כל פעם מחדש״  אירה אלבין. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״לכבוש את עצמי כל פעם מחדש״ אירה אלבין. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

הפוטנציאל של הגוף והנפש

עבור הדוגמנית אירה אלבין ספורט הוא חלק בלתי נפרד משגרת אורח החיים הבריא שהיא מקפידה לנהל ״בשבילי ספורט זה לכבוש את עצמי כל פעם מחדש, זו דרך למצות את הפוטנציאל של הגוף והנפש״.

הדוגמנית פאולינה אלברשטיין מספרת כי בנוסף לאימונים, בכל הזדמנות שיש לה היא הולכת ברגל, מקפידה לעלות במדרגות במקום מעלית, ומעדיפה תמיד פעילות שמפעילה את הגוף על פני קיצורי דרך שונים.

״ מקפידה לעלות במדרגות ״ פאולינה אלברשטיין. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״מקפידה לעלות במדרגות״ פאולינה אלברשטיין. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

כשכושר הוא אושר

הדוגמנית לי לוי מאמינה שכושר הוא אושר ״כושר חשוב לא רק לגזרה וליופי, אלא לאושר פנימי״ היא מסבירה ״כשאני מתחילה את היום באימון מוקדם, יש לי אדרנלין וסיפוק מהגוף שלי, ואני לא יכולה להימנע מזה״ היא מתאמנת 4-5 פעמים בשבוע, ומקפידה על תזונה בריאה ״אני אוכלת לפי תפריט עשיר בירקות, ומנסה להימנע מדגים, בשר, וביצים, שפחות מומלצים עבורנו, את אלו אני אוכלת 2-3 פעמים בחודש בלבד״ זה פשוט מאוד לחיות בריא מדגישה לוי בנחרצות ומפרטת ״ככל שמאכלים צבעוניים נכנסים לתפריט שלכם, כך תהיו יותר בריאים, וזה לא רק כדי להישאר רזה, אלא לטובת הבריאות הפנימית ולבריאות העור. אני גם שותה המון המון מים, ורק מים, לפחות שלושה ליטרים ביום״.

״ שותה המון המון מים ״ לי לוי. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״שותה המון המון מים״ לי לוי. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA

גם עשר דקות ביום נחשבות

מאמנת הכושר המפורסמת של כולן, אירה דולפין, שאפילו מכונה בפי המתאמנות ״אירה פוטין״ על שום שיטות האימון המקצועיות חסרות הפשרות שלה מסכמת כי חשוב לבחור תחום שאוהבים, משהו שמתחברים אליו ויכולים להתמיד בו לאורך זמן, ולהציב יעדים ומטרה ריאלית. ״לא להגיד אין לי זמן וכאלה״ היא ממליצה ״גם עשר דקות ביום נחשבות, תתחילו מוקדם בבוקר לפני שאתם יוצאים ליום מטורף, תקיפו את עצמכם באנשים שגם אוהבים כושר ולהתאמן, ויכולים לעודד אתכם ברגעים קשים של משבר״.

״ לא להגיד אין לי זמן ״ אירה דולפין. חזיית ספורט וטייץ:  JACK KUBA

״לא להגיד אין לי זמן״ אירה דולפין. חזיית ספורט וטייץ: JACK KUBA


חזיות הספורט של JACK KUBA משלבות את הטכנולוגיה של עולם החזיות בשילוב טכנולוגיות מעולם הספורט ועיצובן מדויק ויורד עד לפרטים הקטנים ביותר. מדובר בחזייה אמיתית, עם קאפים עד מידה H. החזיות מעניקות את הנוחות המקסימלית בזמן האימון: קרסים מרופדים, רוכסן עם קרס ביטחון למניעת פתיחה, קרסים הממוקמים בצדדים ובכתפיות להתאמה מושלמת למבנה הגוף, כתפיות עם בולמי זעזועים ועוד. החזיות מעוצבות במראה טרנדי ועדכני, גם כטופ וגם כפריט מתחת לבגדי הספורט. החזיות החדשניות מותאמות לספורט בדרגת עצימות נמוכה Low כמו פילאטיס, יוגה, עיצוב/חיטוב ופעילות אנאירובית. בינונית Medium כמו הליכה מהירה, רכיבה על אופניים, חדר כושר, פעילות אירובית קלה ועוד, וגבוהה High כמו ריצה, קיקבוקסינג ועוד. הטייטס, ״לגינגס ספורט״, התואמים לקולקציית החזיות, בעלי תפרים שטוחים, גזרת מותן גבוהה עם תוספת מיוחדת של טול אלסטי וחזק בחגורת המותניים והבטן המשטיח את האזורים, המעניק צללית רזה וחטובה לרגליים, באורך ¾, ובעלי כיס פנימי למפתח.

טווח מחירים:

חזיות: 449-498 ₪ צבעים – שחור, אפור, כחול ולבן – מידות – 75B – 80H

מכנסי לגינגס: 499 ₪ צבעים שחור – מידות S,M,L 

להשיג ב-33 בוטיקים JACK KUBA, טל: 03-5599971, www.jack-kuba.co.il


הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@