September Edition by CASTRO

ג׳ינס ופנינים, קטיפה ותחרה, חליפות קטיפה ומחוייטות, וייבים של רחוב ורוח אוריינטלית: על מסלול דמוי לוקיישן פופולרי ממיקונוס, הציגו בקסטרו קולקציית חגים סופר-טרנדית, בלי לוותר על רוח הרחוב והרוקנ׳רול שהפכה לליבה של המותג. שירי ויצנר עם כל הפרטים על ׳מהדורת ספטמבר׳  

(בתמונה למעלה: מתוך תצוגת קולקציית חגים של קסטרו, צילום: גיל חיון)


אמש, בתצוגת קולקציית החגים של קסטרו. צילום: גיל חיון

אמש, בתצוגת קולקציית החגים של קסטרו. צילום: גיל חיון

אפשר לשקוע שעות בשיח פילוסופי על עולם האופנה, ייצור המוני, היעדר מקוריות ושכפול אינסופי. אפשר, אבל בשביל מה בעצם? כי במבחן האמת-של-החיים, בקסטרו פשוט עושים בגדים שמתחשק ללבוש ואפשר לקנות. קולקציית הסתיו September Edition אותה מגדירים ברשת הישראלית כ׳קולקציית חגים רומנטית ואופטימית׳, היא אוסף פריטים מסחריים, עדכניים ומחוברים למיטב הטרנדים העולמיים ובראשם חליפות מחויטות וחליפות קימונו, דנים ורוקנ׳רול, קפלי ראפלס ופפלום, בדי קטיפה ותחרה. במילים אחרת, כל מה שרשת אופנה מהירה אמורה להציע. בסופו של דבר, מדובר ברשת אופנה ישראלית שלא נופלת  מכמה רשתות בינלאומיות אהובות, הן ברמת האופנה שהיא מציעה והן בצורה בה היא מגישה אותה.

כחול ולבן לחג. צילום: גיל חיון

כחול ולבן לחג. צילום: גיל חיון

חג כחול לבן

על אף הגיוון הרב בקולקציות של קסטרו, קווי הרוקנ׳רול והדנים הפכו למזוהים במיוחד עם המותג. גם העונה הם מקבלים ביטוי משמעותי כשקבוצת הדנים הכחולה-לבנה היא זו שפותחת את עונת החג. הקבוצה החזקה והפופולרית של קסטרו ממשיכה את הסגנון של העונות אחרונות שלה עם אפיל רחוב צעיר ועדכני לצד הגזרות הנשיות המיתולוגיות. עיטורים הפנינים, טרנד אליו מצטרפת קסטרו באיחור אופנתי מעט, בולטים במספר דגמים מוצלחים של מכנסי ג׳ינס, טוניקות ואפילו בגרבי רשת קצרות. לקבוצה זו נלווים גם מראות לבנים מחויטים ופריטי קטיפה בצבעוניות דומה. 

MUST HAVE : שמלת דנים אוברסייז בהירה מעוטרת פנינים, עליה נאמר ״יש לי יום-יום חג״.

Denim all the way, קסטרו. (צילום: גיל חיון)

Denim all the way, קסטרו. (צילום: גיל חיון)

סתיו חום אדום

בהמשך מתפתחת שפה סתווית-חורפית יותר, בה שולטים צבעים עמוקים וחמים כמו חומים ואדומים, לצד בהירים כמו שמנת ושמפניה. בקבוצה הזו תמצאו מראות מתוחכמים יותר וסופר-טרנדיים כמו חליפות פסים ומשבצות, חליפות קימונו קטיפתיות לצד מראות קלאסיים של המותג המתחשבים בגזרה הנשית-ישראלית כמו שמלות מעטפת ומכנסיים סקיני בגזרות גבוהות.

MUST HAVE : חליפת ווסט ומכנסיים מפוספסים ותוספת כובע בארט, ללוק קלאסי ונונשלנטי  

לא בלי הבארט. צילום: גיל חיון

לא בלי הבארט. צילום: גיל חיון

חורף בשחור וחאקי

המראה הנועל את הקולקציה הוא מראה כהה ודרמטי, ועל אף שגם בקבוצה הזו קיימים פריטים דומים לאלו שראינו בקבוצות אחרות מדובר בתת-קולקציה דרמטית יותר המתקשרת היטב עם הזהות הרוקנ׳רולית של קסטרו. צבעוניות הקבוצה מתבססת על הצבע השחור בשילוב גווני ירוק בקבוק וחאקי, ותמצאו בה ז׳קטים טוויד עם שרוולי פפלום, חצאיות, שמלות קטיפה מודפסות ורקומות ומעילי פארקה צבאיים.

MUST HAVE : חליפת קטיפה בהדפס פרחוני, לדרמה קווין שבך.   

אוריינטלי דרמטי בקסטרו. צילום: טל קרת

אוריינטלי דרמטי בקסטרו. צילום: טל קרת

קולקציית גברים

נדמה שקולקציית הגברים מתרחקת מעט מהקז׳ואל של הגבר הישראלי ומתחברת יותר לסגנונות בינלאומיים אמריקאיים ואירופאיים. ג׳ינסים בגזרות רחבות ובאורך שוקיים, בלייזרים בגזרות slim, מכנסי סקיני וסווטרשירטים גדולים לצד צבעוניות רכה יוצרים מראה סמארט-קז׳ואל, לעיתים אפילו היפסטרי.

MUST HAVE : טוטאל לוק לבן, לזה שיעיז.     

השראות אמריקאיות ואירופאיות בקולקציית הגברים. צילום: טל קרת

השראות אמריקאיות ואירופאיות בקולקציית הגברים. צילום: טל קרת

39.9-799₪, להשיג בסניפי הרשת

September Edition

 

שירי ויצנר, 38, נשואה ואמא לשני בנים ובת, סטייליסטית אישית. 

אחרי עשר שנים בתחום הפרסום והשיווק, ובזכות שתי חופשות לידה, ההתכחשות לאהבה האמיתית של שירי הסתיימה, והיא פנתה ללימודי סטיילינג בשנקר, פתחה עסק, וכיום עובדת כסטייליסטית אישית, מנחת חוגים וסדנאות וכתבת אופנה. וכך היא מגדירה את מה שהיא עושה: "אני בעצם לא עובדת, כי מי שעושה את מה שהוא אוהב, לא עובד יום אחד בחייו, נכון?"

בלוג פייסבוק / אינסטגרם