חדש על המדף: HYDRA BEAUTY by CHANEL

מיקרו-טיפות, מוליך למריחה אחידה של מסיכת הלילה, מרקם וריח של טיפות-טל על עלי-כותרת של פרח הקמליה, בית הטיפוח CHANEL שוב מוכיח שהוא חלוץ ומוביל בחדשנות בעולם הטיפוח, ומציג את סידרת ה״הידרה ביוטי״ היוקרתית. חדש על המדף

שאנל הידרה ביוטי מוצרי טיפוח יוקרתיים

הקמליה

הפרח האהוב של Mademoiselle שאנל, הקמליה, עומד בלב קולקציית ה״הידרה ביוטי״ החדשה של המותג. לאחר פריחה, כחלק מתהליך ההפקה, עלי הכותרת היקרים נאספים ידנית ונשלחים במהירות למרכז הפקה כדי להבטיח תמציות מרעננות במוצרי הסידרה לרענון והצערת עור הפנים למראה קורן וחיוני.

Masque de nuit au Camélia 

מסיכת ה״הידרה ביוטי״ קמליה של CHANEL הוא מוצר השואב השראה מטיפות טל על עלי כותרת של פרח הקמליה עם שחר המטהרים את הפרח. מדובר במסכת דור חדש עם קומפלקס עשיר באבץ, נחושת, ומגנזיום, המחדש מנגנוני חמצון על ידי לכידת החמצן במחזור הדם, להמרצה וטעינה מחדש של עור הפנים.

המרקם של המסכה יוצא דופן ואכן מזכיר את טיפות הטל בבוקר, השימוש פשוט על ידי מריחת שכבה דקה של הקרם על הפנים והצוואר עם החלק המעוקל של המוליך בצורת קמליה. המוליך הארגונומי, עוקב באופן מדויק אחר כל עקומה של הפנים וטובל את כל הפנים בצורה אחידה ומושלמת, בתוך שניות, טיפות מים מופיעות, כמו פנינים של טל בבוקר. המוצר מרווה את הצמא של העור למים, חמצן ומנוחה. בבוקר, עור הפנים רענן, גמיש וחיוני, או במילה אחת: קורן.

מחיר :460 ש״ח ל 100ml שפופרת עם המוליך 

שאנל הידרה ביוטי מוצרי טיפוח יוקרתיים מסכת פנים

Micro Liquid Essence 

HYDRA BEAUTY Micro liquid Essence משלב את תכונות הלחות של מים לטיפוח העור עם מיקרו-טיפות, המכילות מרכיב פעיל חדש וממריץ, המופק מקמליה, ושופע שומנים מזינים. המרקם הופך אחד עם העור שנספג בגל של רעננות ובמעטפת מנחמת. כל בקבוק מכיל כ -3,000 מיקרו טיפות, שתפקידן להגן על המרכיב הפעיל בצורתו הטהורה עד לרגע ההנחה על העור. הנוזל לא מכיל אלכוהול ומתאים לכל סוגי העור.  

מחיר: 580 ש״ח לבקבוק 150 מ"ל

שאנל הידרה ביוטי מוצרי טיפוח יוקרתיים סרום פנים

החל מ 1.12.19 ברשתות הפארם ובפרפומריות נבחרות

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@