ללבוש ורסאצ׳ה ולהניק: השחקנית רייצ׳ל מקאדמס בתמונה שערורייתית

השחקנית האמריקנית רייצ׳ל מקאדמס מסעירה את הרשת עם פרסום תמונתה שואבת חלב אם לבושה בחליפת ורסאצ׳ה מתוך צילומים לאדיטוריאל במגזין Girls Girls Girls


השחקנית האמריקנית רייצ׳ל מקאדמס הזכורה בעיקר מהסרט ״היומן״ בו שיחקה לצד ראיין גוסלינג, הצטלמה בימים אלו לגיליון השני של מגזין Girls Girls Girls, מגזין צעיר העוסק באופנה וסטייל, שבהגדרתו מעצים נשים ושם אותן בקדמת הבמה.

מקאדמס, שילדה לפני חצי שנה את בנה, הניקה ושאבה בין צילום לצילום האדיטוריאל האופנתי. לדברי עורכת המגזין, קלייר רוטשטיין, לא ממש ברור של מי הרעיון לצלם את מקאדמס כששתי מכונות שאיבה צמודות לשדיה, לבושה בורסאצ׳ה ועונדת תכשיטי בולגרי יוקרתיים. רוטשטיין די בטוחה שהרעיון היה של מקאדמס עצמה, שהעלתה את הרעיון מתוך רצון לקדם את חשיבות הנושא, לבטא את מורכבות ההתמודדות שלנו כנשים עם השילוב בין האימהות לקריירה. לדבריה, הנקה היא הדבר הכי טבעי בעולם, וכך גם הפריים הפרובוקטיבי.

טבעי או פרובוקטיבי?

כמו מרבית הנושאים החברתיים, גם נושא ההנקה בציבור שנוי במחלוקת, והשאלה המרכזית של מי שעוסק בה היא האם הנקה בציבור היא אקט טבעי או אקט פרובוקטיבי? לאור הדיון הפורה והשיתופים הרבים לה זכתה התמונה של מקאדמס, עלתה המחלוקת בעיקר בשיח ברשתות. הרוב טוען כי התמונה תומכת בנשים, ומעצימה נשיות, ואף יש מי שקישר בינה לבין תנועת #METOO, אך לצד אלו עלו גם לא מעט ביקורות מצד קוראות שראו בתמונה מטרידה, ככזו המקבילה בין הנקה לבין מכניקה והמוניות, וכן טענו שתנועת ME TOO אינה עוסקת בהנקה אלא מתנגדת להטרדה מינית נגד נשים וכי אין לערבב בין הנושאים.

תמונות נוספות מתוך האדיטוריאל כפי ששפורסמו ברשת האינסטגרם, עוד תמונות בחשבון האינסטגרם של המגזין:

מגזין האונליין it הוא מגזין טרנדי, מוביל ומשפיע, העוסק באופנה וסגנון חיים, המציע תוכן מקורי חוויתי, ופלטפורמה שיווקית איכותית למותגי פרימיום נבחרים. המגזין פונה לקהל יעד אורבני, מודרני, חובב אופנה ולייפסטייל, ומופץ בתפוצה של עשרות אלפי עותקים בניוזלטרים וברשתות החברתיות.
המגזין מציע למותגי לייפסטייל נבחרים להצטרף לתכנית שותפים וליהנות מפרסום וטראפיק באמצעות תוכן איכותי המותאם לצרכי המותג. 
 itmag.co.il