THIS IS US

THIS IS US

המחלקה לעיצוב אופנה ״שנקר״ ומותג נעלי הספורט האופנתי New Balance חוברים יחד בפעם השלישית לתצוגה של אופנה ואוונגרד בשבוע האופנה של תל אביב 2018, ומארחים על המסלול את המחלקה לעיצוב תכשיטים. שירי ויצנר מתרשמת ומדווחת מהשורה הראשונה

בתמונה למעלה: דוד וקסלר ולינור קהלני (צילום: אבי ולדמן)

ליאן בן סימון, משקפיים מאיה שושן (צילום: אבי ולדמן)

ליאן בן סימון, משקפיים מאיה שושן (צילום: אבי ולדמן)

לא לובשים את זה

התצוגה המרעננת של שעת הצהריים ביום הראשון לשבוע האופנה תל אביב 2018 היא התצוגה של שנקר. עוד מוקדם להגיד אם היא ה״היילייט״ של כל שלושת הימים אבל היא ללא ספק המועמדת המובילה. איך לובשים את זה? לא לובשים את זה, לומדים מזה, חולמים את זה, מקבלים מזה השראה. כמו בכל שנה הוכיחו תלמידי שנקר וצוות ההוראה שלהם שכדי ללמוד איך ליצור אופנה צריך קודם לדעת לפרק אותה ולהרכיבה מחדש. הדגמים שעוצבו ע״י תלמידי שנים ב׳ ו-ג׳ לעיצוב אופנה והוצגו על ידי סטודנטים, מרצים ועובדי שנקר מתקבצים לכדי כאילו-קוקלציה אחת שלמה המביעה יחד ולחוד גישה סקרנית, חקרנית וביקורתית לאופנה ולסטייל. עוד הצגה מבית שנקר שמוכיחה כי המוסד הזה ראוי להיות בין 10 בתי הספר המובילים בעולם.

נטף הירשברג (צילום: אבי ולדמן)

נטף הירשברג (צילום: אבי ולדמן)

הפסיפס השנקרי

השנה בחרה להביא לידי ביטוי המחלקה לעיצוב אופנה ב״שנקר״ בשיתוף פעולה שלישי ומוצלח עם מותג הספורט New Balance את מגוון הדיסציפלינות של שדה האופנה הנלמדות במחלקה. הרחבת מודל היופי, והביטוי הנרחב הניתן לאנשים שאינם דוגמנים מן השורה כמגמה עולמית בכלל וכמוטיב בשבוע האופנה הנוכחי בפרט, הביאו את המחלקה להציג על המסלול מרצים, מנחים, בוגרים, סטודנטים, דוגמנים וכל מי שמרכיב ומייצג את הפסיפס השנקרי, תחת הכותרת THIS IS US . השנה אירחה על המסלול המחלקה לעיצוב אופנה את המחלקה לעיצוב תכשיטים שהפליאו להציג משקפי שמש וראייה אוונגרדיים, צבעוניים, ואופנתיים שעוצבו במסגרת הקורס לעיצוב משקפיים בהנחייתו של אורי סאמט.

שי רוזנשטוק (צילום: אבי ולדמן)

שי רוזנשטוק (צילום: אבי ולדמן)

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר בהובלתה של הגב' לאה פרץ היא אחת המוערכות בעולם האופנה. תכנית הלימודים במחלקה מעודדת לביטוי אישי, מקורי ויצירתי בכל התחומים של עולם האופנה והאביזרים. מדי שנה משתלבים בוגריה בעבודה ובהתמחות אצל המעצבים המובילים בעולם, מציגים בתערוכות יוקרתיות וזוכים בפרסים ובהכרה בינלאומית, והיא מובילה בסצינת האופנה הבינלאומית ומדורגת גבוה בכל רשימת בתי הספר הטובים לעיצוב אופנה, ביניהם הדירוג הנחשב ביותר של האתר Businnes of Fashion, שדירג את המחלקה ב-2017 במקום ה-6 בעולם.

מימין: מאור יצחק, משקפיים: אופיר שטרן. משמאל: סתיו_אופמן (צילום: אבי ולדמן)

מימין: מאור יצחק, משקפיים: אופיר שטרן. משמאל: סתיו_אופמן (צילום: אבי ולדמן)

 ניו באלאנס

חברת סילון ספורט, יבואנית ניו באלאנס בישראל, גאה לקדם את האופנה הישראלית באמצעות מתן חסות לדור הבא של המעצבים בתצוגת שנקר בשבוע האופנה תל אביב 2018. במקביל לנעלי הריצה וההליכה משיקה החברה מדי עונה גם קו לייפסטייל אופנתי המצטיין בעיצובי רטרו בצבעים עדכניים ושילובי חומרים מעניינים ובלתי שגרתיים וכן בסוליות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת לנוחות מקסימלית.

כליל שילה, משקפיים: אביגיל יודעים (צילום: אבי ולדמן)

כליל שילה, משקפיים: אביגיל יודעים (צילום: אבי ולדמן)

 

שירי ויצנר, 38, נשואה ואמא לשני בנים ובת, סטייליסטית אישית. 

אחרי עשר שנים בתחום הפרסום והשיווק, ובזכות שתי חופשות לידה, ההתכחשות לאהבה האמיתית של שירי הסתיימה, והיא פנתה ללימודי סטיילינג בשנקר, פתחה עסק, וכיום עובדת כסטייליסטית אישית, מנחת חוגים וסדנאות וכתבת אופנה. וכך היא מגדירה את מה שהיא עושה: "אני בעצם לא עובדת, כי מי שעושה את מה שהוא אוהב, לא עובד יום אחד בחייו, נכון?"

בלוג פייסבוק / אינסטגרם