NEAPOLIS. New City, NEW Collection

קולקציית האיפור של בית האופנה CHANEL לאביב-קיץ 2018 היא הדבר הכי מרגש שקרה לאחרונה בעולם הביוטי. הגר טהר לב על הקולקציה השואבת השראה מרחובותיה, חופיה, ונופיה של העיר נאפולי המרהיבה שבדרום איטליה

23_OP16140_AP_CHANEL_2173_22_LD.jpg

אינספור דימויים

נאפולי, עיר דייגים היסטורית ומרתקת על שפת הים התיכון שבדרום איטליה, היא גם עיר הולדתה של לוסיה פיקה מעצבת ומנהלת הקריאייטיב של מותג האיפור שאנל, והיא המטאפורה וההשראה לקולקציה החדשה שיצרה עבור בית האופנה. ״כשאני עוצמת את עיני וחושבת על נאפולי, אלה הצבעים שאני רואה..." מספרת פיקה על הקולקציה. קדוש, חושני, עתיק, מודרני, היסטורי, צבעוני, אינספור דימויים מאפיינים את העיר וכך גם את הקולקציה שיצרה. השורשים העתיקים של האזור והתגלמותו המודרנית באים לידי ביטוי בפלטה מפתיעה אך משלימה של ירוקים, צהובים, זהובים, אדומים ושחורים. השימוש בקולקציה והצבעוניות הנועזת מבקשת לאמץ את הגישה של נאפולי, הסגנון הגדול, הבלתי מתפשר והאופטימי שלה. 

20_OP16140_AP_CHANEL_2167_21_LD.jpg

מרכז האוסף

באביב-קיץ 2018, לוסיה פיקה מבקשת לשקף את הפנים הרבות של נאפולי, עם מגוון אינסופי של הצבעים המרהיבים והמעוררים של העיר. איפור העיניים הוא מרכז האוסף, מהדורה מוגבלת LES 9 OMBRES לוח צללית בעל ספקטרום מפתה של גוונים בהירים. הירוק מתבטא בצללית OMBRE PREMIRERE Crème ב Verderame מעין אפור ירוק מאובק עם ברק מתכתי עדין. בהשראת ידיות הדלתות המאפיינות את העיר, המסקרה MASCARA DIMENSIONS מגיעה בגוון Nero Metallo שהוא ירוק כחול מתכתי.

POUDRE A LEVRES פודרת שפתיים איפור שפתיים חדשני

POUDRE A LEVRES פודרת שפתיים איפור שפתיים חדשני

הפנים

בהשראת נוף ההרים בשקיעה, הפנים חוזרות להסמיק ב Foschia Rosa, סומק ורוד המחייה את העור. 

ROUGE COCO GLOSS ליפ גלוס

ROUGE COCO GLOSS ליפ גלוס

רוז אלור

דגש מיוחד ניתן לשפתיים בקולקציה. PUDRE À LVVES, גישה חדשה לגמרי ואומנותית לשפתון בהשראת טכניקות טמפרה מסורתיות המשמשות ליצירת ציורי הקיר העתיקים בעיר. בנוסף על אבקות השפתיים, יש לא פחות מעשר אפשרויות של צבעי שפתיים, פרג בהיר, גוונים של פטל, של אלומה רוז, רוז אלור, Velvet lipstick, גוונים אתניים, קרמל אפרסקי, אפרודיטה, וגלוס תכלת כחול שאפשר להניח לבדו על שפתיים נקיות או על צבעים אחרים.

ROUGE ALLURE שפתונים

ROUGE ALLURE שפתונים

ענן ורוד פסטל

צבעי הלק לציפורניים הם עוד הזדמנות למשחק בגווני הפסטל היוקרתיים, כולל נובולה רוזה, "ענן ורוד פסטל", ורדה פסטלו, ירוק מנטה עדין, וכתום בהיר. הגוון הצהוב, אומרת פיקה, הוא הגוון הטרנדי והנכון של הקיץ.

עיניים EYES

עיניים EYES

קסם מיוחד

דבר העורכת: ״בקיץ האחרון ביקרתי בדרום איטליה, בחבל אמאלפי ובין היתר בעיר הנמל נאפולי. העיר היפה על מאפייניה ההיסטוריים המיוחדים הותירה בי רושם עז, גווני אדום עזים של סירות הדייגים על רקע הים התיכון התכול, צבעי פסטל טורקיז ואפרסק של בניינים ישנים וטחובים שיש בהם קסם מיוחד, חבלי הכביסה עמוסי הצבע המרהיבים, את כל אלו הצליחה פיקה להעביר היטב בקולקציה שהחזירה אותי אל אותם מחוזות בדיוק. הקולקציה נועזת, חדשנית, ומסעירה, השילוב בין חדש וישן, עבר ועתיד, הוא שילוב שבית האופנה שאנל ובראשו לוסיה פיקה, מיטיבים לתרגם לידי קולקציה מופלאה ומרגשת״

LE VERNIS לק

LE VERNIS לק

טווח מחירים: 32$-70$ להשיג ברשתות הפארם ובחנויות מובחרות

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@