WONDER WOMEN

WONDER WOMEN

לא רק גל גדות, הנשים העצמאיות והעסוקות שהן גם אימהות, ועושות את הכל בג׳ינס. WONDER WOMEN פרוייקט ״מינימי״ מיוחד בג׳ינס וטי שירט ליום העצמאות ה 70׳ למדינה בחסות מועדון DREAM CARD

צילום: עומר הכהן

איפור ושיער: לינה קצפ

הפקה וקריאייטיב: הגר טהר לב

(תוכן שיווקי)


המעצבת, מנהלת התוכן, הסטייליסטית, ויבואנית פריטי העיצוב לבית. הכירו את טלי לוגשי, מעיין אשל-פתאו, שירי לוינקופף-ויצנר, ואילאיל שגיא-נועם, שלרגל יום העצמאות ה 70׳ מספרות לנו מהי אישה עצמאית בעיניהן, ומי מהווה עבורן השראה לחיים, והן גם מדגימות איך עושים את זה נכון בג׳ינס וטי-שירט, כי את הכי יפה כשנוח לך, על-אף הקלישאה. בימים שה״וונדר וומן״ הישראלית ודמותה ההוליוודית מככבות ועושות כותרות, כדאי שנזכיר לעצמנו שכל אחת מאיתנו היא גיבורת-על, מודל להשראה ולעוצמה נשית. ״אשת חיל״, גרסת הג׳ינס והטי-שירט, ובשיתוף הדור הבא.

IT עצמאות after edit עם תיקון-.jpg

״לא חוששת לקבל החלטות״/ טלי לוגשי

טלי לוגשי (39) מתל אביב, אמא של גילי (6), למדה משפטים וקולנוע ועוסקת בניהול תוכן וכסטייליסטית.

״אישה עצמאית עבורי היא אישה שבטוחה בעצמה, חדורת מוטיבציה ושלא חוששת לקבל החלטות. ברגע שהיא מקבלת החלטות, גם אם לא קלות, היא מיישמת אותן עד הסוף. היא אישה חזקה שלא תלויה באף אחד כדי להיות שלמה וחזקה, היא יכולה לבצע כמעט כל משימה לבד גם אם היא רק מנסה ונכשלת״. 

״דמות נשית שממנה שאבתי השראה היא סבתא שלי ז״ל. היא הצליחה להרים את עצמה לאחר שילדיה ובעלה נספו בשואה. אין לי מושג עד היום מאיפה שאבה את הכוחות להמשיך ולהקים משפחה שניה בגיל 40 כשילדה את אימא שלי ואחיה. עד מותה היא היתה מאוד חרוצה, פעילה למען קהילה, עבדה והתנדבה, לעולם לא התלוננה, גיבורה אמיתית״.

טלי לובשת: ג׳קט ג׳ינס American Eagle Outfitters, ג׳ינס קצר Billabong  גילי לובשת: ג׳קט ג׳ינס The Children's Place, חולצה MANGO Kids, ג׳ינס קצר American Eagle Outfitters Kids

טלי לובשת: ג׳קט ג׳ינס American Eagle Outfitters, ג׳ינס קצר Billabong

גילי לובשת: ג׳קט ג׳ינס The Children's Place, חולצה MANGO Kids, ג׳ינס קצר American Eagle Outfitters Kids

IT עצמאות אילאיל שגיא 1--2.jpg

״בלי להתפשר״/ אילאיל שגיא-נועם

אילאיל שגיא-נועם (39) מאבן יהודה, אמא של אלה (3.5) ויובל (1.5), מעצבת גרפית, בעלת תואר בעיצוב גרפי, עובדת מהבית עם לקוחות מגוונים, עוסקת בעיקר במיתוג ופרינט, אוהבת אופנה וחולמת לפתוח ליין של Street Wear שכבר מחכה במגירה.

"אישה עצמאית בעיניי היא כזו שיכולה להגשים את החלומות שלה בלי להתפשר. לא לוותר על עצמה, הרצונות והצרכים שלה לטובת הבעל או הילדים״. 

״דמות נשית ממנה אני שואבת השראה היא מעולם הספורט, סרינה וויליאמס, ספורטאית גדולה מהחיים ואחת בדורה שמפרבר עוני בלוס אנג'לס הפכה לאחת הטניסאיות הטובות בהיסטוריה״.

אילאיל לובשת: ג׳ינס קצר American Eagle Outfitters, חולצת טי MANGO  יובל לובשת: חולצה ומכנסיים: FOX Baby , ג׳קט ג׳ינס The Children's Place

אילאיל לובשת: ג׳ינס קצר American Eagle Outfitters, חולצת טי MANGO

יובל לובשת: חולצה ומכנסיים: FOX Baby , ג׳קט ג׳ינס The Children's Place

IT עצמאות אוברול גינס תינוקות פוקס--8.jpg

״לא מתנצלת״/ מעיין אשל-פתאו

מעיין אשל-פתאו (27) מרמת השרון, אמא למיה (3), עוסקת ביבוא פריטי הום דקור למותג House of Regina, בעלת מותג אופנת הקפסולה MIA P, עוסקת בסטיילינג, ניהול וייעוץ למותגי אופנה, וכתבת אופנה.

״בעיניי אישה עצמאית ניחנת בכנות, כלפי פנים וכלפי חוץ, יודעת לתעדף את עצמה, שלמה עם עצמה ללא קשר לדעותיהם של אחרים, לא מתנצלת ולא מושפעת משיפוטיות או ביקורת, סלקטיבית בבחירותיה, בעלת גמישות מחשבתית ויכולת ללמוד ולתעל סיטואציות חברתיות ובין אישיות כך שישרתו את מטרותיה, ולא מפחדת להתנסות להיכשל ולטעות״.

״קיארה פראני היא בעיניי דמות נשית מעוררת השראה. היא אמנם לא אושיית אופנה פורצת דרך בכל מה שקשור ללבוש, אבל מדובר בבחורה צעירה שהצליחה לפרוץ בענק ולהפוך מבלוגרית חסרת ניסיון לאשת עסקים שמרצה באוניברסיטאות מהשורה הראשונה. היא מייצגת את המיינסטרים האופנתי בענף שמקדש את השונה והייחודי, היא קונצנזוס ומצליחה להשאר נגישה ולייצר תחושה שסטייל זה לכולם, גם כשהיא יושבת בשורות הראשונות של התצוגות הכי נחשקות בשבועות האופנה. יש לה היכולת לשלב ולשחק בין העולמות- אפנת רחוב מול אופנה עילית, להפוך פעילות חובבנית ברשתות חברתיות לעסק רווחי ומצליח, ולהיות דמות ציבורית שמייצגת את תרבות ההמונים בגאווה ובהצלחה״. 

מעיין לובשת: חולצת טי MANGO, ג׳ינס LEE מבית  www.terminalx.com   מיה לובשת: חולצה ואוברול ג׳ינס FOX Baby

מעיין לובשת: חולצת טי MANGO, ג׳ינס LEE מבית www.terminalx.com

מיה לובשת: חולצה ואוברול ג׳ינס FOX Baby

IT עצמאות שמלת גינס תינוקות פוקס--11.jpg

״מה שהיא רוצה״/ שירי לוינקופף-ויצנר

שירי לוינקופף-ויצנר (39) מחיפה, אמא של עומר (11.5, איתי (6), איה (1.5),בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, סטייליסטית אישית ועורכת אופנה.

״אישה עצמאית בעיניי היא אישה שתלויה אך ורק בעצמה, שיודעת להתמודד עם שינויים בחייה ולהמציא את עצמה מחדש בכל פעם והכי חשוב, אחת שיודעת לוותר על מה שצריך, רק לא על האושר שלה״. 

״אחת הנשים שמלוות אותי כהשראה שנים רבות, היא מדונה. לא רק בהיותה אישה חופשיה ומשוחררת, כי אם בזכות היכולת הפנומנלית שלה להמציא את עצמה מחדש בכל פעם. מאז שפרצה לחיינו בשנות ה-80׳ ועד העשור החולף, היא הצליחה להתפתח אישית ומקצועית, להתאים את עצמה לרוחות הזמן ולשמר את מעמדה כאייקון אופנה וסמל לעצמאות, חדשנות וביטחון עצמי. כשלעיתים עולה השאלה איפה היא היום, אני עונה: ״בטח עושה מה שהיא רוצה״

שירי לובשת: ג׳ינס MOM של רשת FOX, טי שירט מודפסת MANGO  איה לובשת: שמלת ג׳ינס ובגד גוף לבן FOX Baby 

שירי לובשת: ג׳ינס MOM של רשת FOX, טי שירט מודפסת MANGO

איה לובשת: שמלת ג׳ינס ובגד גוף לבן FOX Baby 

עצמאות כחול לבן ג׳ינס וטי שירט דרים קארד 70 למדינה

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@