להפוך את הלימון ללימונדה: ההדפס הטרנדי שמשגע את הרשת

כוכבות האינסטגרם מדגימות את הפרינט הקיצי הפוטוגני שצמח בדרום איטליה ומשגע את הרשת

בכל קיץ מככב הדפס חדש שהופך לטרנד של ממש, בעונות קודמות זה היה המנגו והיה הקקטוס ובעיקר היו דקלים ופרחים, אולם השנה מדובר על טרנד בעל ניחוח ארומטי משגע וצבעוניות מאוד מפתיעה. אם בשמלה או בחולצה, חצאית או אפילו תיק, הדפס הלימונים שובר את הרשת. סביר להניח כי הטרנד הזה הוא הדפס הקיץ האולטימטיבי שהרי מי לא תיראה קיצית, רעננה ומעודכנת, בהדפס בגווני לבן-ירוק-צהוב. הצבע ״צהוב-לימון״ הוא אחד הצבעים הבולטים הקיץ בקולקציות ובמלתחה, אולם נדמה שהדפס הלימונים שממשיך אותו ומתכתב איתו, הוא קריצה מגניבה ומעודכנת שתתאים אולי לפאשניסטות נועזות יותר.

מדובר בטרנד שבהחלט צמח מהרשת, בפעם האחרונה שנצפה על המסלול זה היה כנראה בקולקציית הקיץ של דולצ׳ה אנד גבנה בשנת 2016. לא בכדי ההדפס קיבל ביטוי בקרב בית האופנה האיטלקי המוביל, שכן במקור הדפסי הלימונים מזוהים מאוד עם דרום איטליה, איזור חבל אמלפי שם עצי הלימון הרבים המקשטים את הנוף הפכו לסימן היכר ולחלק בלתי נפרד מהתרבות המקומית. כך הלימון מונצח על מזכרות שונות, כוסות וצלחות, תכשיטים, קרמיקות ופורצלן, וכמובן גם בטקסטיל.

כיום הטרנד הזה הוא טרנד ששייך לעולם ה travel, ואולי פחות מזוהה עם מסלולים, אן עם אופנת סטריט, ובתי אופנה, אך הוא בהחלט מקבל ביטוי בקולקציות שמציעות רשתות האופנה היוקרתיות והעממיות. פרינט הלימונים הוא הדפס רומנטי מז׳אנר החופשות והריזורטים במקומות חלומיים בעולם. זה כנראה הפרינט המדוייק לנפוש איתו ובעיקר, הכי פוטוגני להצטלם איתו. מפריז ועד חופי יוון, איטליה, ועד ניו יורק, מיטב כוכבות האינסטגרם מדגימות.

מגזין האונליין it הוא מגזין טרנדי, מוביל ומשפיע, העוסק באופנה וסגנון חיים, המציע תוכן מקורי חוויתי, ופלטפורמה שיווקית איכותית למותגי פרימיום נבחרים. המגזין פונה לקהל יעד אורבני, מודרני, חובב אופנה ולייפסטייל, ומופץ בתפוצה של עשרות אלפי עותקים בניוזלטרים וברשתות החברתיות.
המגזין מציע למותגי לייפסטייל נבחרים להצטרף לתכנית שותפים וליהנות מפרסום וטראפיק באמצעות תוכן איכותי המותאם לצרכי המותג. 
 itmag.co.il