מה לבשו השגרירות של ״שאנל״ להשקת הבושם החדש בתל-אביב

בית האופנה שאנל משיק את ESSENCE הגרסה החדשה של הבושם GABRIELLE בהשראת הדמות הנועזת והעצמאית של גבריאל שאנל שקובעת את גורלה ומשנה את מהלך ההיסטוריה. לרגל ההשקה, התקבצו שגרירות המותג, מיטב הדוגמניות ומשפיעניות הרשת לבושות בצבעי הבושם: לבן, בז׳, שמנת, וזהב להשקה יוקרתית במלון VERANDA תל אביב, בשעת השקיעה. בחרנו את הלוקים הטובים

%D7%A9%D7%90%D7%A0%D7%9C+%D7%90%D7%A1%D7%A0%D7%A1+%D7%94%D7%91%D7%95%D7%A9%D7%9D+%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9

I decided who I wanted to be, and that is who I am.” GABRIELLE CHANEL ״

בשנת 2017, השיק בית האופנה CHANEL, לכבוד דמותה של גבריאל שאנל, ניחוח המשקף את רוחה יוצאת הדופן, הנחושה והלוהטת: GABRIELLE CHANEL. מחווה לאישה שהיתה לפני שהתפרסמה כ״קוקו שאנל״ המוכרת ומציג את גבריאל שאנל באור הזוהר של אישיותה החשופה, האישה המשוחררת שחוללה מהפכה עם התפיסה והחזון שלה כלפי עולם האופנה והיופי. אישה המונעת על ידי כוח פנימי, ממציאה אוונגרדית ששינתה את הכללים, שברה מוסכמות והשמיעה את קולה. הניחוח מייצג את ההילה שלה, ואת החופש להיות ייחודי, ולהיות באמת עצמי.

כעת, בשנת 2019 ממציא בית האופנה מחדש את GABRIELLE CHANEL Eau de Parfum באמצעות GABRIELLE CHANEL ESSENCE. המראה מוכר אך הוריאציה עבור חוש הריח חדשה ומציגה צד תוסס ושופע יותר, בהשראת הזוהר של גבריאל, הניחוח בעל עוצמה, ומזמין את כל הנשים לחשוף את האני האמתי שלהן, לעקוב אחר האינסטינקטים שלהן ולהביע את דעתן. הניחוח המפואר פועל בקסמו כדי לחשוף את הזהות האינדיבידואלית שבכל אחת.

הניחוח פרחוני ומרטיט את העור. יש בו ניחוח תוסס ומסעיר של ארבעת הפרחים הלבנים הנערצים על ידי בית האופנה "כמו מקהלה בניחוחות שאנל". תמצית פרח הטוברוז בעל הניחוח האניגמטי, החם והשופע, הוא ביטוי טבעי למרקמו הקטיפתי של עלי הכותרת. הפרחים הנוספים הם יסמין, תמצית העוצמה; ילנג-ילנג תמצית הזוהר; ופריחת התפוז, תמצית הטריות.

הבקבוק המרובע המשובץ של GABRIELLE CHANEL, המעוצב בצורה מפוארת מזכוכית דקה במיוחד, נותר על כנו גם בבקבוק החדש. ארבעת הצדדים השקופים שלו דוהים אל הרקע כדי לאפשר לעוצמת הניחוח מלא האור לזרוח. שטוף בגוונים חמים יותר וענבריים יותר, נראה שהוא מרחף ללא משקל בתוך הבקבוק. התווית במרכז והפקק בגודל זהה, מיושרים בצורה מושלמת, ומתהדרים בגוון זהב חדש.

את קמפיין הבישום תוביל הכוכבת הכי מדוברת בהוליווד בימים אלו, השחקנית האוסטרלית מרגו רובי.

בקבוק   50 מ"ל  - 560₪, בקבוק 100 מ"ל - 730₪

להשיג בפרפומריות, בפארמים, ובבוטיק המותג בfashion mall, ובקניון רמת אביב.

מגזין האונליין it הוא מגזין טרנדי, מוביל ומשפיע, העוסק באופנה וסגנון חיים, המציע תוכן מקורי חוויתי, ופלטפורמה שיווקית איכותית למותגי פרימיום נבחרים. המגזין פונה לקהל יעד אורבני, מודרני, חובב אופנה ולייפסטייל, ומופץ בתפוצה של עשרות אלפי עותקים בניוזלטרים וברשתות החברתיות.
המגזין מציע למותגי לייפסטייל נבחרים להצטרף לתכנית שותפים וליהנות מפרסום וטראפיק באמצעות תוכן איכותי המותאם לצרכי המותג. 
 itmag.co.il