Family Affairs

הם מכירים מאז שהם זוכרים את עצמם, גדלו והתבגרו יחד, והחליטו להמשיך ביחד גם לעסק משותף. לכבוד יום המשפחה, קבלו ארבעה זוגות משפחתיים, שהחליטו להתעלם מהקלישאה ׳לא לערבב עסקים עם משפחה׳ ושרדו כדי לספר איך מנהלים מותג אופנה משותף

בתמונה למעלה: מאי וקלייר הירשברג, האחים לבית DON'T TELL MAMA (צילום: לידור ברלינסקי)

Don't Tell Mama

נעים להכיר – מאחורי מותג הטי-שירטס הבוטיקי DON’T TELL MAMA עומדים האחים קלייר ומאי הירשברג, אשר ביחד מנהלים גם סטודיו למיתוג, שיווק ופרסום של מותגים בתחום האופנה והלייפסטייל. קלייר, המגיעה מעולם הקריאייטיב התחילה את דרכה באופנה עם מותג הטי-שירטס PEEKABOO, ומאי מגיע מתחום הפלנינג והשיווק, ויחד הקימו את מותג היוניסקס המשותף.

סגנון והשראה - עם סגנון אורבני ומינימליסטי, המותג משלב בין הפריט הכי בייסיק בארון לבין פריט לבוש שקשה להישאר אדישים אליו. ההדפסים המגניבים על החולצות כוללים ציטוטים מעולם השואוביז, האופנה, המוזיקה והאומנות שכיף ללבוש עם כל דבר או עם שום דבר. בקולקציה ניתן למצוא גם בגדי תינוקות ולאחרונה הושק גם קו מצעים המאופיינים באותו סטייל מגניב.

סוד ההצלחה לעבודה עם משפחה -  "למצוא את החוזקות והחולשות של כל אחד, להשלים ולחזק אחד את השני. ללמוד לפנות את המקום בסיטואציות מסוימות כדי למנוע קונפליקטים שלפעמים יכולים להיות טבעיים ומוכרים בזירות הביתיות של התא המשפחתי. כי תכלס, אין שותף אמיתי יותר מזה שאתה חולק איתו את אותם הורים."

להשיג באתר: www.donttellmama-studio.com, או בטלפון: 077-5508029

Stella & Lori

זוהר בלנק קמה וורד בלנק גריזים, האחיות מאחורי Stella & Lori

זוהר בלנק קמה וורד בלנק גריזים, האחיות מאחורי Stella & Lori

נעים להכיר – זוהר בלנק קמה ו-ורד בלנק גריזים, אחיות שבחרו לצאת להרפתקה משותפת של יצירה ועצמאות והקימו מותג למוצרי עור ובגדים ייחודיים בעבודת יד. זוהר בעלת תואר שני במנהל עסקים וורד עם תואר בארכיטקטורה. לאחר מספר שנים במקצועות שלמדו הבינו שהבשיל הרגע לעשייה משותפת.

סגנון והשראה - המותג קרוי על שמן של הסבתות שלהן, נשים חזקות אשר גדלו והתחנכו באירופה, עלו לישראל, חיו בתל אביב והביאו עמן סגנון ושיק אירופי. עוד בבית סבתא דאגו תמיד להזכיר להן כי הקסם בעולם הנו ההטרוגניות והשוני בין בני האדם וכך גם חוסר השלמות שלהם המספרת את סיפור חייהם. ולכן חרטו על דגלן את ההכרח לחפש את האיכות, היופי והייחודיות של כל פריט ופריט.

סוד ההצלחה לעבודה עם משפחה -  "חשיבות הקשר האישי על פני העסק״

 Stella & Lori- אייבשיץ 10, מתחם בזל, תל אביב 

stella and lori, אביב קיץ 2017

stella and lori, אביב קיץ 2017

Sister-M

מיטל ורעיה מיטרני עם נויה ותלמה, הבנות של מיטל (צילום ערן ודניאל אלסטר

מיטל ורעיה מיטרני עם נויה ותלמה, הבנות של מיטל (צילום ערן ודניאל אלסטר

נעים להכיר -  האחיות מיטרני החלו את דרכן בתחום האופנה בנפרד. מיטל למדה בבצלאל במסלול לאביזרי לבוש ואופנה ורעיה למדה בשנקר במסלול לעיצוב אופנה. עם סיום לימודיהן פנתה כל אחת מהן לעבודה בחברות גדולות בארץ ובחו"ל ולאחר שהרגישו שצברו מספיק ניסיון, ידע ויכולות טכניות החליטו להקים את המותג המשותף שלהן.

סגנון והשראה – הן גדלו לאמא מעצבת אופנה, בבית שוחר אומנות, עיצוב ואהבה ליצירה ולבגדים. כבר בגיל חמש נהגו לשבת בבית עם אימא ושלל בדים וחומרים ולתפור קולקציות שלמות לבובות הברבי שלהן. המותג המשותף מאופיין בסגנון האורבו-בוהמייני עם נגיעות של תרבויות אתניות, ומזוהה בעיקר עם שילוב חומרים לא שגרתיים וגזרות מיוחדות ונשיות.

סוד ההצלחה לעבודה עם משפחה -  "לזכור תמיד שאנחנו קודם כל אחיות וחברות הכי טובות ואחר כך שותפות וכל השאר".

סיסטר M, דרך שלמה 79, תל אביב, בתיאום טלפוני 050-902806

סיסטר M

סיסטר M

Mayaya

מימין: איה פרידמן-אברהמס ומאיה רפפורט-טאוב, למותג mayaya (צילום: יח״צ)

מימין: איה פרידמן-אברהמס ומאיה רפפורט-טאוב, למותג mayaya (צילום: יח״צ)

נעים להכיר – מותג בוטיק חדש שנולד בתחילת השנה, על ידי שתי בנות-דודות ואימהות בעצמן, עורכת הדין לשעבר מאיה רפפורט-טאוב ומעצבת הפנים איה פרידמן-אברהמס. גם הן החליטו לנטוש את שגרת המסלול המקצועי בו פעלו במשך שנים, כדי לחבור יחד להרפתקה חדשה והגשמת חלומן המשותף בתחום האופנה.

סגנון והשראה – את מותג בגדי הילדים mayaya, המחבר את שמותיהן, יצרו בכדי שיתאים לסגנון שהן והילדים מתחברים אליו, שיהיה מדליק, נוח, מיוחד ומחמיא.

סוד ההצלחה לעבודה עם משפחה - "להכיר חוזקות וחולשות אחד של השני, לדעת לקבל את השוני ולהתגבר על הקושי. מאמינות בלהציף דברים ולהתייעץ".

להשיג באתר  www.mayayakids.com

קיץ 2017, MAYAYA (צילום: עמיר מיינבלט)

קיץ 2017, MAYAYA (צילום: עמיר מיינבלט)

בת 38, מתל אביב.

בוגרת עיצוב אפנה בשנקר ובעלת ניסיון רב בהפקות אפנה וסטיילינג.

רקדנית וכוריאוגרפית מזה שנים.

מכורה לשופינג, אוכל טוב, מוסיקה וכל מה שעושה לה שמח.

מיכל בפייסבוק/ מיכל באינסטגרם