Bleu, Blanc, Rouge

שילוב הצבעים אדום, כחול ולבן חוזר מדי פעם כשילוב טרנדי אבל בעצם מדובר בשלישייה אולטימטיבית עם מעמד מיתולוגי. העונה ה-׳טריקולור׳ זוכה לעדנה מחודשת והופך לחיבור הכי רותח בסביבה. איך עושים את זה נכון? שש פאשניסטות עם גירסאות שונות של הבלו, בלאנק, רוז׳ 

צילמה: הילה כדי

הפיקה וכתבה: גלית כהן

(בתמונה למעלה: דניאלה ואלונה צור)


נעמה קדוש

נעמה קדוש

שילוב הצבעים הקלאסי כחול-לבן-אדום אומץ לאחרונה על ידי מיטב הפאשניסטות ברחבי העולם, בכל רפרוף באינסטגרם בלטו לוקים המורכבים משלושת הצבעים. לא בכדי זוכה השילוב המקודש ליחס חם מהתעשייה ע"י המעצבים, זמרי רוק, אושיות אופנה ובלוגריות. הטרנד ששב אל חיינו מדי פעם מזכיר מראות שונים מהסבנטיז, עשור המהווה השראה מתמדת לעולם האופנה, אך יותר מכל מדובר בטריקולור המאפיין את דגל צרפת ומסמל את ערכי האחווה, החירות והשוויון. קולור-בלוקינג עשויה להיות משימה מאתגרת, הנה כמה רעיונות לשילוב שלושת הצבעים, אותם ניתן גם ליישם על שלישיות צבעים אחרים כמובן.

BOLD COLOR

הטריקולור המקורי עוסק בשלושה צבעים בולטים כאשר לכולם משקל שווה, אך כדי לא להראות בדיוק כמו דגל צרפת, כדאי להקפיד על מינונים נכונים וליצור לוק בו צבע אחד מהשלושה דומיננטי במיוחד. כך תשיגו מראה טריקולור מעודן ושיקי. ציפי וייס בחרה בשמלה האדומה כפריט המרכזי ושילבה נעליים ותיק בשני הגוונים האחרים.

ציפי לובשת: שמלה - מנגו, נעליים - טו גו, תיק - בוטיק Loft107   ציפי באינסטגרם

ציפי לובשת: שמלה - מנגו, נעליים - טו גו, תיק - בוטיק Loft107

ציפי באינסטגרם

TOTAL LOOK

נשים הרוצות ליישם את הטרנד אך מתקשות להרכיבו ממספר פריטים שונים, יכולות לבחור באאוטפיט שלם המכיל שני צבעים במקור, כמו פרינט הגינגהאם בכחול-לבן, אותו לובשת תמי פישקין ולתת ביטוי לצבע השלישי עם אביזר כמו כמו נעליים ותיק.

תמי לובשת: חליפה - זארה, נעליים, תיק ומשקפי שמש - אוסף פרטי   תמי באינסטגרם

תמי לובשת: חליפה - זארה, נעליים, תיק ומשקפי שמש - אוסף פרטי

תמי באינסטגרם

PLAY WITH SHADES

הטריקולור יכול לשמש כהשראה גם ללוקים שאינם מקפידים על החוקיות שלו, משחק עם הטונים יעניק לכן טוויסט מעניין ומיוחד. ספיר גולדמן בחרה להבהיר את הכחול עם פסים בתכלת ולבן ולהעמיק את האדום על ידי שימוש בגוון בורדו. כך יצרה מראה קיצי קליל, כיפי ומתוחכם.

ספיר לובשת: חולצה - זארה, מכנס- native youth, נעליים – פול אנד בר, כובע – פריימארק, תיק - blue bird, משקפיים - Jackie O   ספיר באינסטגרם

ספיר לובשת: חולצה - זארה, מכנס- native youth, נעליים – פול אנד בר, כובע – פריימארק, תיק - blue bird, משקפיים - Jackie O

ספיר באינסטגרם

AMERICAN WOMAN

עם כל הכבוד לדגל צרפת, גם דגל ארה"ב מורכב מצבעי הכחול-לבן-אדום וממש בקרוב אף ייחגג ה-4 ביולי, יום העצמאות של האומה האמריקאית. מראה הנערה הקליפורנית המשוחררת בו בחרה נעמה קדוש בהחלט מתאים לאווירה; טופ חזייה סקסי המשלב את שלושת הצבעים וג'ינס קרעים. כל שנותר הוא להשמיע ברקע את לני קרביץ ואתן מוכנות לחוויה אמריקאית אמיתית.

נעמה לובשת: ג'ינס - פול אנד בר, טופ – פוראבר 21   נעמה באינסטגרם

נעמה לובשת: ג'ינס - פול אנד בר, טופ – פוראבר 21

נעמה באינסטגרם

BLUE DENIM

אמנם לא לכך התכוון המשורר באומרו כחול, אך כיום, הדנים הוא בסיס הצבע הכחול על כל גווניו, זה שעולה ראשון בראש כשמתבקשים ללבוש כחול. האחיות דניאלה ואלונה צור נותנות פרשנות שיקית וקלה ליישום של טרנד הטריקולור, על ידי שילוב של פריטי דנים ולבן באאוטפיט ביחד עם נגיעות הצבע האדום באביזרים, היוצרות לוק יומיומי ולא מתאמץ שקשה להתעלם ממנו.

דניאלה לובשת: שמלה - FREEPEOPLE, חגורה - טומי הילפיגר, נעלייים - אדידס  אלונה לובשת: חולצה - ג'יי קרו, נעליים  -טופשופ, תיק - פומה, טייטס - אוסף פרטי   דניאלה ואלונה באינסטגרם

דניאלה לובשת: שמלה - FREEPEOPLE, חגורה - טומי הילפיגר, נעלייים - אדידס

אלונה לובשת: חולצה - ג'יי קרו, נעליים  -טופשופ, תיק - פומה, טייטס - אוסף פרטי

דניאלה ואלונה באינסטגרם

DETAILS

גלית כהן, 34, אמא, מאפרת, מדריכת פילאטיס ובוגרת שנקר במגמת עיתונות אופנה. חובבת אופנה וצילום מגיל מאוד צעיר, שהחליטה שהגיע הזמן לעשות עם זה משהו, והקימה את הבלוג שלה stylesketchbook בו היא משתפת את הסטייל האישי שלה בצילומים מושקעים, תוך כתיבת חוויות אישיות ואופנתיות. 

גלית בפייסבוק

גלית באינסטגרם