ללכת עם להרגיש בלי: המייקאפ היוקרתי ששווה כל שקל

תשכחי מהמייקאפ שהכרת עד היום, תשכחי מתחושת הכבדות והעייפות של עור הפנים אחרי שמרחת עליו שכבות של מייקאפ שהבטיחו לך שלא תרגישי. הוא אמנם יוקרתי, אך התחושה הזו שווה כל שקל. הכירי את המוצר הכיסוי המהפכני של בית האופנה ״שאנל״. זהירות, זה ממכר

קולקציית LES BEIGES של בית האופנה והיופי שאנל מתכתבת עם האוויר הפתוח, והטבע, הקו נוצר עבור נשים המחפשות אותנטיות וחופש, "oxygenates" מאוורר את העור על ידי חיקוי כל ניואנס של העור החשוף בחוץ. לוח הצבעים מייצג תחכום מאופק, ובעיקר זוהר טבעי ונצחי. הקולקציה בעיקר חוגגת את המרקם האוורירי ומציעה חזון מקורי לגבי העור שלנו, שחושב מעבר לפיגמנט. בפעם הראשונה, טכנולוגית ה microfluidic, שכבר בשימוש בבשמים, עובדת עם מים טריים ליצירת אפקט עור עירום. "LES BEIGES WARER TINT הוא מוצר איפור חדש המשפר את היופי הטבעי של נשים. הוא מתפקד כמו עור שני עדין ובלתי נראה״ כך לדברי בית האופנה.

LES BEIGES

הקו של LES BEIGES הופך את הטבע לסגנון בפני עצמו ולאלגנטי, הצבע מקרין על השפתיים עם LES BEIGES HEALTHY Glow LIP BALM להגברת הזוהר הבריא הטבעי, בעוד העיניים מודגשות ברוח צבעונית באמצעות LES BEIGES NATURAL EYESHADOW PALETTE. באשר לאגדה LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER ״אבקת הקסמים״, היא מעניקה לשימר זוהר בעל חתימה ייחודית.

החדשנות

המוצר המופלא החדשני, והמרתק בקולקציה הוא ללא ספק LES BEIGES WASHER-FRESH TINT טיפות מייקאפ המעניקות צבע טבעי לעור, השוכנות בתוך מים טריים המעניקים לחות מפנקת לעור. הרעיון הוא לשחרר את העור וליצור אפקט חוצה עונות ואופנות מתחלפות, תחושה של חמצן על העור, טריות, זוהר בריא וברור. זהו המייקאפ הראשון בטכנולוגיה מיקרופלואידית המייצרת אפקט ״עור שני״ ״בלתי נראה״ בו בית האופנה שאנל מציג חדשנות איפור המגיעה לגבהים חדשים. תודות לטכנטחוגייה הייחודית, התחושה שנוצרת במגע עם הפנים היא של רעננות כמו התזת מיים טריים על הפנים, ״בוסט״ של לחות, ומגע אוורירי וקליל שנשאר כך למשך שעות. למרות הפרשיות והאווריריות והשכבה הדקה, הכיסוי מושלם והתחושה ממכרת, ללכת עם מייקאפ, אך להישאר עם תחושה טבעית ונקייה. המוצר מושלם לקיץ אך לא רק, יתאים לכל מי שאוהבת מראה ותחושה טבעיים. המייקאפ החדשני מגיע בשישה גוונים שונים להתאמה מיטבית.

מחיר: 340 ש״ח לבקבוק 30 מ״ל, כולל מברשת תואמת

המוזה

את קו האיפור החדש LES BEIGES של שאנל תוביל השחקנית הצרפתייה מארין ואק, שפניה והוויתה מייצגים את הדיסקרטי והמסתורי, ואת האישה החופשיה והעצמאית החיה בהרמוניה עם עצמה, והיא מגלמת באופן מושלם את הערכים של הקו: יופי טבעי, פשטות, חופש וזוהר בריא. מרין היא כוכבת עולה של הקולנוע הצרפתי, ומוזה של שאנל מאז 2017, כאשר ייצגה את קולקצית הקרוז.

להשיג ברשתות הפארם, בפרפומריות נבחרות, ובבוטיקים של המותג:

TLV FASHION MALL תל אביב – החשמונאים 96, ת״א

קניון רמת אביב- איינשטיין 40, ת״א

הגר טהר לב, 41, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@