כולם יחשבו שזה עלה לך הון: כך תקני באתר נייקי היוקרתי בהנחות ענק עם קוד בלעדי ל 24 שעות

אתר נייקי העולמי נערך גם הוא לבלאק פריידי ומעניק 30% הנחה על כל האתר וגם בנוסף להנחות הקיימות בסייל, בהקשת קוד ייחודי, ורק ל 24 שעות, הזדמנות נהדרת לאמץ ולנסות טרנדים מעניינים.

הגר טהר לב עם הפרטים


אתר הקניות של Nike שוב עושה את זה עם מבצע בזק ל 24 שעות. 30% הנחה על כל האתר, 30% נוספים על כל הפריטים שכבר בהנחה. באתר תמצאו לא רק בגדי ספורט ונעליים, אתר נייקי העולמי הוא מוביל בעולם הלייפסטייל, ומכתיב אופנה. אם נבחן את אופנת הרחוב וגם את אופנת המעצבים נראה כי הסגנון הספורטיבי מתכתב עם קולקציות רבות ואף יצר נישה יוקרתית משלו למותגים כמו אוף -וויט Off-white למשל, בלנסיאגה Balenciaga, ועוד רבים, גם מעצבי העל ובתי האופנה היוקרתיים המזוהים עם הסגנון הקלאסי משלבים מוטיבים ספורטיביים בקולקציות, איב סאן לורן YSL לדוגמה, וכך גם לואי ויטון Louis Vuitton. ברחוב, הפאשניסטות אימצו וקידמו את השילובים האדג׳יים בין ספורטיבי לאלגנטי, ופריטים ספורטיביים כמו נעלי הספורט, ״הסניקרס המכוערות״, אימוניות, שולבו עם חצאיות וחליפות, הטרנד השיב גם את מותגי הספורט משנות ה 90׳ לקדמת הבמה, ביניהם אומברו Umbro, קאפה Kappa, קלווין קליין CK ודומיהם, כך גם אופנת ה״ביג לוגו״ משנות ה 80׳ עם הדפסי ענק על חולצות, מכנסיים ותיקים. עכשיו יותר מתמיד שווה לאמץ את הטרנדים ממש כמו הפאשניסטות הגדולות מחו״ל עם פריטים יוקרתיים שמוצעים בהנחות משמעותיות באתר נייקי.

NIKE 30% off

לרגל הבלאק פריידי אתר הקניות של נייקי בהנחת ענק של 30% על כל האתר, וגם על פריטים שבהנחת סוף עונה

המבצע חל על כל הקטגוריות: נשים, גברים, ילדים, קולקציות

המבצע יחל ב 23.11.18 למשך 24 שעות בלבד וממש כמו סינדרלה יסתיים בחצות

כדי לקבל את ההנחה יש להיכנס לאתר Nike.com להקיש את הקוד CLEAR30

לסייל של נייקי יש להיכנס לכאן ולקיש את הקוד CLEAR30

יש להקיש את הקוד בקופה אחרי שבחרתם את הפריטים

חשוב לשים לב:

בקנייה מעל סכום של 75$ תחוייבו במיסים, לכן כדאי לפצל קניות אם הגעתם לסכום גבוה מזה (כ 285 ש״ח)

כדאי לשמור מראש פריטים בוויש-ליסט ולשריין לכם את המידות שלכם כי בדרך כלל בסיילים כאלו המידות נגמרות ממש מהר.

בחירות המערכת בסוף הכתבה. קניה מהנה!

הפריטים המוצגים בכתבה הינם בגדר הצעה בלבד, אין למגזין it כל אחריות בנוגע לאיכות המוצרים ו/או התנהלות הספק, מחירים, עלויות משלוח, מיסוי וכו׳

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@