טרנד שרוולי הבובה מחזיר אותנו לילדות ויש משהו שאת חייבת לדעת לגביו

טרנד שרוולי הבובה מחזיר אותנו לילדות ויש משהו שאת חייבת לדעת לגביו

הפאשניסטות ובתי האופנה קבעו העונה חד משמעית שטרנד ״שרוולי הבובה״ הוא אחד הטרנדים הלוהטים של העונה. מה עושה את הטרנד כל כך יוקרתי? ומה חשוב שתדעי לגביו?

הנוסטלגיה האופפת את עולם האופנה לאחרונה, הגעגועים לילדות, ולתקופות קודמות, מחזירים מגמות רבות לקדמת הבמה. לאחרונה חזר אלינו טרנד מטפחות השיער, טרנד הסיכות, וקשתות הבד לשיער מהניינטיז, ג׳ינס ה MOM חזר ונשאר איתנו כבר למעלה מארבע עונות, וכך עוד טרנדים רבים וטובים. שבועות האופנה האחרונים סיפקו גם הם לא מעט רגעים, על המסלולים כמובן, אך בעיקר מחוצה להם, ברחובות. שם, הציגו הפאשניסטות את הטרנדים הכי רותחים שחובה לאמץ או לכל הפחות, להכיר.

הפעם, אחד הטרנדים הבולטים ברחובות פאריז, מילאנו וניו יורק הוא טרנד ״שרוולי הבובה״, שרוולים תפוחים מחוייטים, שמזכירים לנו תקופות קודמות, ובעיקר את אופנת שנות ה 60׳ העליזות, אז, שמלות ה A התהדרו בשרוולים תפוחים, ואלו גם ליוו חולצות כפתרה מחוייטות, והתאימו במיוחד מתחת לסארפנים המזוהים עם התקופה. אם בעבר זוהה הטרנד עם אופנת קוטור וחייטות, כעת, ובהתאמה לימינו, הטרנד מגיע לרחוב, והופך לפרקטי, נגיש ובעיקר מתוחכם בשילוב עם פריטים בסיסיים כמו ג׳ינס למשל. העונה נמצא ״שרוולי בובה״ או ״שרוולי אמירה״ תפוחים בחולצות בעיקר, בשמלות, אך גם בג׳קטים קלילים שיתאימו לעונת המעבר, ללוק רומנטי, תקופתי, ובעל מוטיב ״וינטאג׳י״, אך מעודכן ומרענן, המשווה מראה יוקרתי ומושקע. הצד הנוסף שהשרוולים התפוחים לוקחים אליו הוא הלוק הבוהמייאני, שרוולי סטייטמנט תפוחים בשמלות כותנה בהירות וקלילות או טוניקות משוחררות, ישוו מראה בוהו-שיק אביבי ומדוייק לעונה.

אם יש פרט אחד מעניין שחשוב לדעת לגבי גזרות בעלות ״שרוולי-בובה״, הוא שהן יתאימו ויחמיאו לכל מבנה גוף, בין אם הזרועות שלנו מלאות או דקיקות, השרוולים מאזנים ומחמיאים. במידות הגדולות רצוי שהבגד יהיה בעל מפתח חזה עמוק, כמו צווארון וי או לב מחמיא ונשי, במידות הקטנות אפשר גם לשחק עם צווארוני מיני-גולף, ומפתח מרובע.

איך עשו את זה הפאשניסטות בבירות האופנה? ואיפה משיגים? בסוף הכתבה.

View this post on Instagram

📸: @thestyleograph Copenhagen Fashion Week AW19

A post shared by StreeTrends (@streetrends) on

מגזין האונליין it הוא מגזין טרנדי, מוביל ומשפיע, העוסק באופנה וסגנון חיים, המציע תוכן מקורי חוויתי, ופלטפורמה שיווקית איכותית למותגי פרימיום נבחרים. המגזין פונה לקהל יעד אורבני, מודרני, חובב אופנה ולייפסטייל, ומופץ בתפוצה של עשרות אלפי עותקים בניוזלטרים וברשתות החברתיות.
המגזין מציע למותגי לייפסטייל נבחרים להצטרף לתכנית שותפים וליהנות מפרסום וטראפיק באמצעות תוכן איכותי המותאם לצרכי המותג. 
 itmag.co.il