Color me Summer

אם לא עכשיו, אז מתי? מצבעי קיץ מיתולוגיים ועד אורחים לעונה אחת - פלטת הצבעים העונתית מגוונת ומלאת חיים ומאפשרת לכל אחת להתנסות בגוונים חדשים, גם כאלו שחשבתן שלא תלבשו לעולם. מדריך צבע מצולם     

צילום: סנדי אהרון אונגר

סטיילינג: יפעת מנדבי

איפור ושיער: רוזה שוורצמן

דוגמניות: אדל אדלשטיין ולינוי צימרינג, TLVmodels

צולם בשוק הפשפשים חיפה, "מפעם וינטג ועתיקות", "חני בון בון עתיקות חיפה" בשיתוף סטודיו גברא״

 


מימין: טופ ומכנסיים - עדיקה, נעליים: קסטרו. משמאל: אוברול ונעליים - קסטרו, שרשרת - H&M, מטפחת: אוסף אישי:

מימין: טופ ומכנסיים - עדיקה, נעליים: קסטרו. משמאל: אוברול ונעליים - קסטרו, שרשרת - H&M, מטפחת: אוסף אישי:

 Denim Blue

הצבע העל-עונתי ועל-זמני הוא בהחלט השחור החדש. פריטי דנים הם פריטי קסם שמשנים את פניהם עם כל שילוב חדש שתיצרו. מרוקנ׳רול ועד וייבים אפריקאים במקרים רבים אותו פריט דנים ייראה אחרת בזכות שילובים עם פריטים אחרים בעלי אופי.

שמלה - קסטרו, שרשרת - אוסף אישי

שמלה - קסטרו, שרשרת - אוסף אישי

Color Magic

מה עוד יש לכתוב על הדפסי פרחים שעדיין לא נכתב הקיץ הזה? הסמל האולטימטיבי של האביב לא התפוגג עם בוא השרב ויישאר כאן גם בחורף. בכל הגדלים והצבעים, הדפסי הפרחים הם ההדפסים הכי נכונים ומספקים פתרון נוח למי שמעוניינת להתנסות בשילובי צבעים נועזים מבלי להסתבך עם קולור בלוקינג ושילוב פריטים. כמוהם גם ההדפסים האתניים ובראשם אלו הלקוחים מעולמות הסבנטיז והפריטים הרקומים, טרנד רותח בפני עצמו, מאפשרים אימוץ מראה רטרו בלי הרבה מחשבה. שלבו פריטים אלו עם פריטים נוספים בצבע אחיד הלקוח מפלטת הצבעים המודפסים, בכדי לתת את הבמה להדפס ולהדגיש אותו. ברוב המקרים הדפסים אלו יגיעו בגוונים חמים, לכן שילוב תכשיטים או אביזרים כמו תיק ונעליים בזהב יהיו בחירה נכונה יותר מצבע מטאלי קר כמו כסף.  

שמלה ומשקפי שמש - H&M, נעליים – קסטרו

שמלה ומשקפי שמש - H&M, נעליים – קסטרו

Deep Yellow

הצהוב חוזר בכל קיץ בשינוי גוון או טון. הקיץ זהו הצהוב בעל הגוון החרדלי, שנפוץ בעיקר בשמלות מקסי בעלות אפיל וינטג׳י בואך שנות ה-70׳. תמצאו אותו גם בתיקים, בנעליים ובאביזרים. הוא משתלב נהדר עם זהב ועם טרנד חזק של הקיץ, קש.   

שמלה – H&M, טבעות - SAGA

שמלה – H&M, טבעות - SAGA

Forever White

מחליפות מחויטות דרך מכנסי יאכטונרים ועד שמלות וינטג׳, הצבע הנצחי, הטהור והקלאסי הוא עוד סמל של קיץ. פריטי קרושה הם ללא ספק אחת הבחירות הנכונות למראה חוף שאינו מצריך מאמץ אך עם זאת מאוד עדכני. מעל לבגד ים שחור יתקבל מראה מתוחכם וקלאסי, ובשילוב עם בגדי ים צבעוניים או בגווני אדמה יתקבל מראה שונה, עם וייבים של שנות ה-70׳ ופסטיבלי מוזיקה מדבריים.

אוברול ובגד ים – עדיקה, נעליים – קסטרו, שרשרת – אוסף אישי

אוברול ובגד ים – עדיקה, נעליים – קסטרו, שרשרת – אוסף אישי

Grass Green

כשהאייקונים החזקים של העונה הם כפות דקלים וקקטוסים, ירוק ה׳דשא׳ מקבל זריקת מרץ מחודשת. גם ללא הדפסים טרופיים הירוק יעניק מראה רענן. חסידות הקולור בלוקינג נהנות להשתמש בו כיוון שהוא ידוע כמשלים אולטימטיבי לצבעים חזקים אחרים כמו כתום, צהוב אדום וסגול בעוד הסולידיות יכולות להשתמש בו בפריט אחד עיקרי באאוטפיט מינימליסטי של צבע אחד.  

מימין: שמלה ונעליים - קסטרו, משמאל: שמלה - H&M, נעליים - קסטרו

מימין: שמלה ונעליים - קסטרו, משמאל: שמלה - H&M, נעליים - קסטרו

Powder Power

הגוון הרומנטי צבעי הפודרה שמתקשרים לעולמות רומנטיים ולנז׳רי, משחקי שקיפויות. הפודרה הוא כמו קנבס, יכול לשמש כבסיס מצוין לשילובי צבעים נוספים בניגוד ללבן הבוהק שלעיתים מקשה על החיבור בין צבעי קיץ בוהקים. טוטאל לוק בגווני ניוד יעניק מראה רומנטי, וינטג׳י ואצילי גם לפריטים הכי עדכניים שתבחרי.

חצאית, בגד-גוף, שרשרת - H&M, נעליים - קסטרו

חצאית, בגד-גוף, שרשרת - H&M, נעליים - קסטרו

שירי ויצנר, 38, נשואה ואמא לשני בנים ובת, סטייליסטית אישית. 

אחרי עשר שנים בתחום הפרסום והשיווק, ובזכות שתי חופשות לידה, ההתכחשות לאהבה האמיתית של שירי הסתיימה, והיא פנתה ללימודי סטיילינג בשנקר, פתחה עסק, וכיום עובדת כסטייליסטית אישית, מנחת חוגים וסדנאות וכתבת אופנה. וכך היא מגדירה את מה שהיא עושה: "אני בעצם לא עובדת, כי מי שעושה את מה שהוא אוהב, לא עובד יום אחד בחייו, נכון?"

בלוג פייסבוק / אינסטגרם