הכינו את המטפחות: אזעקת טרנד

בוהו שיק קיצי הופך את מטפחות היוקרה לפריטי לבוש מעוצבים.

כחלק ממגמת הבוהו שיק המתפרצת שמביא איתו הקיץ הנוכחי, יחד עם אווירת הריזורט וחופשות הקיץ, הבדים הולכים והופכים דקים יותר, אווריריים יותר, ונעימים יותר. משי, סאטן, כותנה, פישתן, אלו הם בעיקר סוגי הבד שאנו רואים הקיץ הזה בקולקציות. לעומת הסגנון הגיאומטרי והקולורבלוק ששלטו בעונות הקודמות, העונה אנו עדים לטקסטורות וצבעים מורכבים יותר, קירבה לטבע, בעיקר הדפסים פרחוניים, הדפסי פייזלי, וגוונים בהירים.

אחד מהטרנדים המעניינים והמרעננים שנצפים בעיקר באופנת הרחוב הוא טרנד מטפחות היוקרה המעוצבות. מטפחות יוקרה ממשי טהור, אחת המזוהות והמוכרות בהן היא המטפחת של בית האופנה ״הרמס״ כמוה גם של ״ברברי״, ו״גוצ׳י״. לרוב מקשטת המטפחת את הצוואר, או את השיער, כפי שראינו בכתבות קודמות, אך כעת הגיע זמנן לעבור לקדמת הבמה. כבר לא רק אקססורי, המטפחות משמשות בגד של ממש. צבעוניות מרתקת, הדפסים נועזים, ובעיקר נוחות, ומראה לא מתאמץ. כחולצה, כשמלת מעטפת מחבקת, המטפחות הן הדבר החם הבא. בית האפנה לנווה LANVIN מציג קולקציה שלמה שמשלבת מטפחות, בית האופנה לואי ויטון עם אינטרפטצית חולצת סטרפלס מעניינת, ומשם הדרך לרפליקות של רשתות האופנה קצרה.

עם מה ללבוש? ההדפסים המרהיבים והצבעוניים מבטיחים התאמה לכל צבע, ולכל סגנון. אם זה בשילובים עם ג׳ינס, ואם זה כשמלת ערב מפוארת, כך גם יתאים כל שילוב של אקססורי, ונעליים.

איפה משיגים? הצעות הגשה בסוף הכתבה.

הפריטים המוצגים בכתבה הינם בגדר הצעה בלבד, אין למגזין it כל אחריות בנוגע לאיכות המוצרים ו/או התנהלות הספק, מחירים, עלויות משלוח, מיסוי וכו׳

הגר טהר לב, 41, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@