בית האופנה שאנל לוקח צ׳אנס ופותח שני בוטיקים בישראל

בית האופנה והטיפוח היוקרתי CHANEL חושף פרשנות חדשה לבושם האייקוני CHANCE, לצד קמפיין חדשני ופתיחת שני בוטיקים חדשים למותג בתל אביב

TAKE YOUR CHANCE

בשנת 2002 השיק בית האופנה CHANEL את CHANCE, בושם בניחוח פרחוני עם אופי עליז, בבקבוק מפתיע, עגול. "צ'אנס הוא דרך קיום", אמרה גבריאל שאנל, שהאמינה בכוכב המזל שלה באותה מידה שהיא טיפחה אותו בביטחון ובנחישות. עד היום, צ׳אנס או ״סיכוי״ על פי ״שאנל״ הוא לא עניין אקראי, אלא מצב נפשי, בחירה בכל רגע, וגישה של אופטימיות.

CHANCE הוא ביטוי הריח של צורת ההוויה הזו, הזמין בארבע וריאציות. ארבעה ניחוחות של נשים בעלות רוח קלילה, בהירה ושמחה. היסמין הוא החתימה העוברת דרך ניחוחות ה CHANCE ״כי כל יום מציע הזדמנות חדשה עבור לקיחת CHANCE״. בית האופנה חושף פרשנות חדשה של ניחוח, הגרסה החדשה עמוקה יותר, עוטפת יותר, ומבטאת נשיות קורנת ובטוחה. יסמין אקזוטי, וורד רך במרכז הקומפוזיציה, שהפעם היא נשית מתמיד, המוסק הלבן יוצר אפקט ניחוח נקי, מואר, ותחושה של רוך, עדין ועמוק. CHE EUU TENDRE או דה פרפיום הוא ניחוח פרחוני, אינטנסיבי ועוטף, המבטא נשיות קורנת ובטוחה עם תחושה של רוך מוחלט.

לרגל המאורע, הבקבוק העגול עם צווארון הזהב לובש גוון כסוף, ובית האופנה יוצא במסע פרסום חדש, שבמרכזו ריקוד קצר המתאר מציאות אתלטית, גרפית, חושנית ומסוגננת. סערת מעוף של רקדנים ומקהלות מבצעת תנועות מתואמות ותגובות כוריאוגרפיות המעבירות את רוח הניחוח בתנועה הקלה ביותר.  

מחירים: 50 מ״ל: החל מ 365₪ / 100 מ״ל: החל מ 600₪

חדש !

בימים אלו נפתח בוטיק הבישום והיופי של CHANEL ברמת אביב ובקניון האופנה TLV FASHION MALL בתל אביב. בשתי הנקודות מדובר בבוטיק מעוצב להפליא בעל אווירה פריזאית רומנטית, הבוטיק מציע איפור, טיפוח, בשמים, ומשקפי שמש, אך הוא בעיקר פותח דלת לעולם האסטתיקה של שאנל, ולחווית לייפסטייל וצרכנות שונה ויוצאת דופן, שווה ביקור.

TLV FASHION MALL תל אביב – החשמונאים 96, ת״א

קניון רמת אביב- איינשטיין 40, ת״א

הגר טהר לב, 40, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@