אימהות עייפות מטופחות

לקום בבוקר, לשלוח לביה"ס, לשים מכונה, לצאת לעבודה, להתעצבן על הקולגות בעבודה, לקבל מביה"ס, לחזור מהעבודה, לקחת לחוג קראטה, להחזיר מחוג בלט, ארוחת ערב, לשים במייבש, לשים במדיח, להוציא מהמייבש, מסיבת כיתה, מפגש כיתה. נכון, זה לעולם לא נגמר, ובתוך המרדף האינסופי הזה, איך אנחנו גם אמורות להיראות רעננות, זוהרות, חייכניות ו...שפויות? זמן הוא מוצר מותרות יקר, ובדרך כלל הוא פשוט חסר במלאי. האם בכלל אפשרי לשמור על שגרת טיפוח בתוך שגרה כה שוחקת ועמוסה? טיפוח יומיומי חשוב בכל גיל ובכל שלב בחיים, עור הפנים דורש התייחסות והשקעה, ובל נמעיט בערכה של התחושה הטובה כשאת מסודרת ורעננה במשך היום. למרות ועל אף כל המחויבויות שלנו כאימהות עסוקות, זה בהחלט אפשרי. איך? חוסכים ומאלתרים, בעזרתם האדיבה של כמה טיפים, טריקים ומוצרים מעגלי פינות.

בוקר - שגרת איפור מקוצרת

זה הכול או כלום? ממש לא. אפשר להתאפר ב-5 דקות. התרכזי במינימום הפעולות ההכרחיות, אלו שהכי חשובות לצרכים של עור הפנים שלך כמו למשל לחות-קונסילר-מסקרה-שפתון, והפכי אותן לשגרה קבועה. עולם הקוסמטיקה מבין את הצורך בעיגול פינות, ומציע שפע של תכשירי all-in-1 ומוצרים נוחים וקלים לשימוש לשגרת איפור מקוצרת בבקרים עמוסים.

הפתרון המושלם לחסרות זמן ועצלניות הוא קרם פנים BB – קרמים המציעים לחות, הגנה וגימור מאזן ומתקן בתכשיר אחד ומקצרים משמעותית את הזמן מול המראה. צלליות וקונסילרים בסטיק או טוש, למשל, מהירים יותר מהנחת אבקה עם מברשת וחוסכים גם את הזמן בהחלפה וניקוי המברשות.

  1.  קונסילר PUPA Cover Stick מחיר 125₪   2.  קרם BB עם הגנה Skin Therapy BB cream של לנקסטר 179 ש"ח   3.  צללית סטיק Crate מחיר 82₪ בASOS אסוס  4.  מסקרה בורז'ואה עמידה למים מחיר 135 ש"ח (צילומים יחצ)

 1. קונסילר PUPA Cover Stick מחיר 125₪  2. קרם BB עם הגנה Skin Therapy BB cream של לנקסטר 179 ש"ח  3. צללית סטיק Crate מחיר 82₪ בASOS אסוס 4. מסקרה בורז'ואה עמידה למים מחיר 135 ש"ח (צילומים יחצ)

כשיוצאים מהבית ליום עבודה ארוך ועמוס מטלות, לא תמיד יש זמן 'לרפרש' את המראה. שימוש במוצרים עמידים ""Long Last בעיקר במוצרי הבסיס כמו מייק-אפ, צלליות ושפתונים יבטיחו שקט בגזרה לכמה שעות טובות. שפתונים במראה מט נוטים להחזיק מעמד יותר ממבריקים ומגלוסים, ואם הם בעלי תוספת לחות או שמנים, הם יאזנו את המראה היבש מעט של שפתוני מאט. גם מריחת פריימר לשפתיים לפני שפתון או גלוס תסייע בקיבוע הצבע לזמן ארוך יותר.

שפתון עמיד אינפליבל דאבל עם לחות, לוריאל פריז 122 ₪ (צילום: מוטי פישביין)

שפתון עמיד אינפליבל דאבל עם לחות, לוריאל פריז 122 ₪ (צילום: מוטי פישביין)

שפתון "שבת" משתנה של SACARA (צילום: קית' גלסמן)

שפתון "שבת" משתנה של SACARA (צילום: קית' גלסמן)

מהלך היום – טאצ'ים קטנים שעושים את ההבדל

ואיך בכל זאת מרעננים את האיפור? במהלך היום, שימוש בתרסיס קיבוע איפור (Make Up Fixers) יעזור מאוד גם בריענון הפנים וגם בקיבוע האיפור לעוד כמה שעות.

קחי איתך 'תיק עזרה ראשונה' קבוע לדרך: תיק איפור קטן, מלא בכל מה שצריך לטאץ'-אפ קצר. אלו הן בדיוק דקות התהילה של הדוגמיות, אריזות הנסיעות ומוצרי הקסם. טוש הארה הוא מוצר כזה: בלחיצה אחת, הוא מתקן את המייק-אפ מידית ולא משאיר סימני מריחה. מה עוד כדאי? גלוס בצבע ניטרלי, ניוד או שקוף תמיד יציל את המצב ולרוב אינו מצריך ראי. מיני-סומק ורדרד ומברשת ג'ל לגבות יעניקו לך הרגשה רעננה בשנייה ויעזרו להעניק סדר לקווי המתאר של הפנים.  

1.  טוש הארה אקלה, איב סאן לורן, 224 ₪ (צילום יחצ)  2.  דפים סופגי שומן ANNA SUI for ASOS מחיר 87 ש"ח (צילום יחצ)  3. מסקרה שקופה SACARA לגבות 11.9 ₪ צילום: קית' גלסמן

1. טוש הארה אקלה, איב סאן לורן, 224 ₪ (צילום יחצ) 2. דפים סופגי שומן ANNA SUI for ASOS מחיר 87 ש"ח (צילום יחצ) 3.מסקרה שקופה SACARA לגבות 11.9 ₪ צילום: קית' גלסמן

תיק איפור של ויקטוריה סיקרט, 59 ₪ ב- STYLE RIVER

תיק איפור של ויקטוריה סיקרט, 59 ₪ ב- STYLE RIVER

לילה – פינה שאסור לעגל

הסרת האיפור היא מסוג הפינות שמאוד מומלץ לא לעגל. גם במקרה הזה יש מוצרים חוסכי זמן, כמו סבון פנים מסיר איפור לשימוש במקלחת. לעצלניות במיוחד, עם משיכה מגנטית לכרית, פתרון קטן ומושלם: שמרי מגבונים להסרת איפור וקרם לחות בשידה שליד המיטה, כך יהיה סוף לתירוצים.

ואיך אפשר בלי ציפורניים? אחד הסודות למראה מטופח טמון בציפורניים. מהפיכת הלק-ג'ל העמיד לשבועיים, לפעמים אפילו יותר, שמה סוף להתעסקות הכמעט יומיומית במריחה והסרה של לק שחוק. למשתמשות בלק רגיל הזקוקות לקיצורי זמן דרך, אמצי ספריי לייבוש לק או תכשירי ייבוש מהיר אחרים. עדיין תצטרכי לתת זמן ייבוש, אבל קצר מאוד.

לק ג'ל של ESSIE (צילום יחצ)

לק ג'ל של ESSIE (צילום יחצ)

  ANNY  לק שקוף לייבוש מהיר 6ב-1

 ANNY  לק שקוף לייבוש מהיר 6ב-1

שירי ויצנר, 38, נשואה ואמא לשני בנים ובת, סטייליסטית אישית. 

אחרי עשר שנים בתחום הפרסום והשיווק, ובזכות שתי חופשות לידה, ההתכחשות לאהבה האמיתית של שירי הסתיימה, והיא פנתה ללימודי סטיילינג בשנקר, פתחה עסק, וכיום עובדת כסטייליסטית אישית, מנחת חוגים וסדנאות וכתבת אופנה. וכך היא מגדירה את מה שהיא עושה: "אני בעצם לא עובדת, כי מי שעושה את מה שהוא אוהב, לא עובד יום אחד בחייו, נכון?"

בלוג פייסבוק / אינסטגרם