חגיגה בשלושה צבעים

חגיגה בשלושה צבעים

לכל עונה צבעוניות משלה. בעונות החורף-סתיו האחרונות היו אלו צבעים נוגים, גווני ניוד, פסטל ואפור בלטו. אולם העונה, טרנד הצבע הנוכחי מסתמן כאחר לגמרי, נועז, מלא אמירה, חגיגה לאופנה ולעין. 

בתמונה למעלה: טריקולור בקולקציה של GUCCI להשיג בה' באייר 26 ת"א (צילום יח"צ)

BABYG שעוני 'בייבי ג'י' טריקולור 730-748 ש"ח (צילום יחצ חול)

BABYG שעוני 'בייבי ג'י' טריקולור 730-748 ש"ח (צילום יחצ חול)

משמרות המהפיכה

שילוב של אדום כחול לבן מסמל עבורנו כמעט אוטומטית את דגל צרפת. דגל ה"טריקולור" המפורסם אכן נולד בזמן המהפיכה הצרפתית, וסימל אותה יותר מכל, לכן גם נותר שילוב צבעים מלא אמירה, המביא עימו רוח של חופש, שחרור וקידמה. לא בכדי, דגלים של מדינות רבות אחרות גם הם מעוטרים בשלושה צבעים אלו. העונה כך נדמה, הושפעו קולקציות רבות מהצבעוניות המנוגדת והמאתגרת, ואולי גם מכל מה שהיא מביעה. אופנה כידוע, לא מתקיימת בחלל, יש לה השפעה, והיא עצמה מושפעת ממגמות תרבותיות וחברתיות, ונותנת לכל אלו ביטוי. אימוץ צבעי ה"טריקולור" אינה בחירה מקרית בהתחשב במה שמתחולל בעולמנו בימים אלו, הכמיהה למהפיכה ושחרור גם בעולם האופנה היא בגדר מתבקשת.

שמלה של המעצבת לילך אלגרבלי 389 ש"ח  Lilachelgrably.com  (צילום גלעד בר שלו)

שמלה של המעצבת לילך אלגרבלי 389 ש"ח Lilachelgrably.com (צילום גלעד בר שלו)

טריקולור

בהתאם לרוח הימים, אימצו מעצבי-העל ובתי האופנה את מוטיב שלושת הצבעים, ופריטי לבוש ואקססוריז ברוח ה"טריקולור" עיטרו את מסלולי התצוגות בשבועות האופנה. הרשתות והמעצבים המקומיים יצרו פרשנות בהתאם, ומציעים את הטרנד הסוחף במגוון אינסופי של אפשרויות החל משמלות, נעליים, תכשיטים ועד פריטי עיצוב לבית.

קולור-בלוק

מראה ה"קולור בלוק" שמאפיין את הטרנד מעניק לו גוון ספורטיבי, עירוני, אך בהחלט ניתן לעשות בו שימוש גם לערב ולכל אירוע. כדי לאמץ את הטרנד את ממש לא חייבת לרכוש יותר מפריט אחד, או להרכיב לך מראה "טריקולור" משלך באמצעות שימוש בפריטים בגוון אחד מהטרנד המשולבים יחד לכדי הופעה אחת, לדוגמה סריג אדום, ג'קט כחול, וסניקרס לבנים.

חולצת אייר פורס של המעצבת  נעמה בצלאל  עכשיו ב- 275 ש"ח (צילום תום מרשק)

חולצת אייר פורס של המעצבת נעמה בצלאל עכשיו ב- 275 ש"ח (צילום תום מרשק)

צבע אדום

הגוון האדום הבוהק, ועמו הכחולים הם חלק בלתי נפרד מהטרנד, והם הצבעים של העונה הנוכחית שימשיכו איתנו גם לחורף. לשימוש פרקטי ומגוון אמצי לך עד כארבעה פריטים בגוונים המדוברים, ובני לך כמה לוקים מנצחים בעזרתם.

MANGO רשת מנגו 169.90 ש"ח (צילום יחצ חול)

MANGO רשת מנגו 169.90 ש"ח (צילום יחצ חול)

MUST HAVE

פריטי חובה לאימוץ הטרנד:

סניקרס באחד משלושת הגוונים או שלושתם גם יחד.

חולצה או סריג בעלי פרט בשלושת הגוונים.

חצאית או שמלת קולור-בלוק לשימוש ליום ולערב.

הנועזות שבינינו ודאי יאמצו גם ג'קט דמוי עור או בומבר בגוון אדום או כחול רויאל או בשילוב שלושת הצבעים, משקפי שמש, נעליים ותיקים.

 

הגר טהר לב, 41, בעלת והעורכת הראשית של מגזין it.

שנים ניהלה הגר בלוג אופנה עצמאי וכתבה במגזינים השונים. התשוקה לאופנה, והחיפוש אחר פלטפורמה שתדבר לאוהבי אופנה כמוה, הביא אותה להקים את מגזין it.

הגר באינסטגרם: hagar_ta@