WINTER SKIN CARE

החורף כאן, הטמפרטורות הנמוכות, האוויר היבש חסר הלחות והחימום המאסיבי במתחמים סגורים, גורמים לתחושת יובש בעור. כל בני המשפחה עלולים לסבול מתופעות שונות בשל היובש, ואי לכך המדפים מתמלאים בתכשירי לחות לכל משתמש. לפנים, לגוף, לבן הזוג ולקטנטנים, התכשירים שיעזרו לכם ולעורכם לעבור את החורף בשלום.

(בתמונה למעלה : לופיטה ניונגו לאנרג'י דה וי מבית לנקום. צילום יחצ)

לילי קולינס לאנרג'י דה וי מבית לנקום (צילום יחצ)

לילי קולינס לאנרג'י דה וי מבית לנקום (צילום יחצ)

עור הפנים

עור הפנים שלך מתמודד עם קשיים מרובים גם ללא קשר למזג האוויר, מספר גדול של פרויקטים אישיים ומקצועיים, נוכחות קבועה ברשתות החברתיות, בילויים, דיאטות והורות מאתגרת הולידו את ה urban fatigue, עייפות הנגרמת מאורח החיים האורבני העמוס הגורמת לדור זה להיות מוצף, נתון ללחצים, למתח ולעייפות מתמדת. השילוב של כל הגורמים הללו עם מזג אוויר יבש נותן את אותותיו ומשאיר עור מיובש, חסר נוחות ואדמומי. על מנת להחזיר לעור הפנים לחות ורעננות במהירות שיא השרישי בשגרת הטיפוח שלך תכשירים במרקם מיימי אך עשירים כסרום, שייספגו בקלילות ויעניקו לעור מראה קפיצי, תפוח ומלוחח. עוד יותר חשוב להעניק לעור טיפול משלים במהלך הלילה עם מסיכת לילה עשירה אשר תשתמש ביכולת העור לתקן את עצמו במהלך השינה. שילוב רכיבים של מזונות על כמו גוג'י ברי, מליסה צרפתית וערבז יחד עם המרקמים היחודיים שמקורם בטיפוח אסייתי, יפצה את  העור על חשיפה ליובש, קור, אוויר מזגנים ועייפות אורבנית מתמשכת.

 
סדרת אנרג'י דה וי מבית לנקום. תחליב 380 ש"ח, מסיכה 440 ש"ח (צילום יחצ)

סדרת אנרג'י דה וי מבית לנקום. תחליב 380 ש"ח, מסיכה 440 ש"ח (צילום יחצ)

 

עור הגוף

במצבי יובש קיצוניים רצוי לשלוף את התותחים הכבדים. זה הזמן להשתמש בקרם לחות עשיר ואינטנסיבי לעור יבש עד יבש מאוד- בעל מרקם עשיר הנספג מיידית בעור, פועל במיוחד להרגעת עור יבש. חשוב להקפיד על קרם עשיר אך לא דביק, כזה שנספג במהירות ומותיר את עורך רגוע, רך ורענן. הידיים חשופות ולכן פגיעות במיוחד ליובש וחספוס, אז חשוב מתמיד להזין אותן בקרם ידיים מועשר ב -  ויטמין E, לשיקום סדקים וחתכים, הרגעה והחדרת לחות בריכוז גבוה לעור.

 
 

בן הזוג

גם הגברים סובלים במזג אוויר קר ויבש. חשוב להשתמש במוצרים ייעודיים לטיפול בעור פנים לאחר גילוח שהינו פגיע יותר לאדמומיות, גירויים ובליטות בזקיקי השערה האופייניים במיוחד לשיער הצומח פנימה לאחר גילוח. כיצד? שימוש בתחליב פנים מועשר ברכיבים פעילים כגון אלנטואין, הידוע כמסייע לשיקום ולחידוש העור, אלוורה המסייעת להרגעה מיידית של העור, ופרנזול הידוע כמסייע ליצירת סביבה היגיינית המעכבת התפתחות גירויים ואדמומיות בזקיקי השערה. שמירה על היגיינת עור הפנים משחקת תפקיד אף היא, לכן מומלץ להשתמש בסבון פנים מועשר בתמצית שיבולת שועל הידועה ביכולתה להרגיע את העור ולשכך תחושת גירוי ואי נוחות וטריקלוזן המעכב התפתחות גירויים ואדמומיות בזקיקי השערה.

 
'ד"ר עור' לגבר, תחליב 99.90 ש"ח, סבון 69.90 ש"ח (צילום יחצ)

'ד"ר עור' לגבר, תחליב 99.90 ש"ח, סבון 69.90 ש"ח (צילום יחצ)

 

לקטנטנים

עורו העדין של התינוק הוא חשוף ופגיע במיוחד. בשנותיו הראשונות, אפילו השינויים הקלים ביותר במזג האוויר כדוגמת חום, קור, רוח, או גשם עלולים להוביל ליובש לגירוי ולאדמומיות. למרבה המזל, ניתן למצוא מוצרים טבעיים המכילים רכיבים כמו קלנדולה, שמן שקדים טהור, לנולין ושעוות צמחיות המגנים על עור התינוק מבלי לפגוע בתפקודו הטבעי.

 
וולדה 45.90 ש"ח (צילום יחצ)

וולדה 45.90 ש"ח (צילום יחצ)

 

סתיו ברגר, בת 32, כותבת מזה שנתיים את הבלוג cats and sparkles - בלוג איפור וטיפוח. אמא לפעוט נמרץ ולחתולה מתנשאת, פסיכולוגית בהתמחות, חובבת צילום, רשתות חברתיות ואוכל צמחוני משובח.

פייסבוק / אינסטגרם